Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'da şok ayrılık! Oyuncular teker teker diziden ayrılıyorlar! Dizinin başrolleri teker teker diziye veda ediyor! Mucize Doktor'da bir ayrılık haberi daha geldi! Mucize Doktor başrolü diziden ölerek ayrılıyor! Peki Ali Vef

Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'da şok ayrılık! Oyuncular teker teker diziden ayrılıyorlar! Dizinin başrolleri teker teker diziye veda ediyor! Mucize Doktor'da bir ayrılık haberi daha geldi! Mucize Doktor başrolü diziden ölerek ayrılıyor! Peki Ali Vefa şimdi ne yapacak? İşte detaylar;

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal gibi oyuncuların yer aldığı fox'un reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'da başrol ölerek diziye veda ediyor. Diziden ayrılan ayrılana!

Fox'un Perşembe akşamları yayınlanan dizisi Mucize Doktor'da bir başrol daha elveda dedi. Mucize Doktor'un Adil Hoca'sı usta oyuncu Reha Özcan diziye veda etti. Dizinin yayınlanan son fragmanı hayranları şoke uğrattı.

Mucize Doktor'un Adil Hocası usta oyuncu Reha Özcan diziden ayrıldı. Dizinin yayınlanan son fragmanında Adil Hoca vurularak diziye veda ediyor. Hastanenin tüm doktorları Adil hocayı hayata döndürmeye çalışsa da başarılı olamıyor.

ALİ VEFA NE YAPACAK?

Adil Hoca'nın ölmesiyle en çok Ali Vefa etkilenecek. Hastanede kendisini artık koruyacak kimsenin olmayacağını düşünen Ali Vefa büyük bir bunalıma girecek.

Zor günler geçirecek olan Ali Vefa yeniden hayata karışmakta güçlük çekecek. Dizinin hayranları da gelecek bölümler de en çok Ali Vefa'nin şimdi neler yapacağını merak ediyor..

REHA ÖZCAN KİMDİR?

5 Temmuz 1965 Bingöl doğumlu usta oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Trabzon, Antalya, İstanbul gibi pek çok şehirde tiyatrolarda çalışmıştır.

Usta oyuncu Reha Özcan son olarak ekranlarda ise Hazal Kaya ile başrolü paylaştığı Bizim Hikâye dizisinde canlandırdığı Fikri karakteri ile çok sevilmiştir.

Mucize Doktor Adil Hoca vedası!