Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belli oldu!

İçerde ve Çukur gibi dizilerle yıllardır pazartesi akşamına damga vuran Ay Yapım Çukur biter bitmez yine bomba bir diziyle pazartesi damga vuracak. Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur başrolleri

Dizi Haberleri 01.06.2021 - 13:35 01.06.2021 - 13:35 Berkay Keskin

İçerde ve Çukur gibi dizilerle yıllardır pazartesi akşamına damga vuran Ay Yapım Çukur biter bitmez yine bomba bir diziyle pazartesi damga vuracak. Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur başrolleri üçkuruş dizisiyle ekranlara dönüyor!

Üçkuruş bomba transferler!

Yapımcılığını Ay yapım yapacağı ve Gökhan Horzum yazacağı Üçkuruş dizisi için Ay Yapım Show TV sözleşme imzaladı. Üç erkek başrolün olacağı ve muhteşem hikayesiyle yine ekranlara kitleyecek dizi İçerde ve Çukur hayranlarını ekrana çekmeye devam edecek. Üçkuruş dizisi için 3 erkek başrolle her konuda anlaşıldı.

Mucize Doktor Ali Vefa'sı başrolde!

Üçkuruş dizisinin ilk başrol oyuncusu Taner Ölmez ile sözleşme imzalandı. Ali Vefa karakteriyle çok sevilen Taner Ölmez, hiç ara vermeden 2021 2022 sezonunda ekranlara dönüyor. Taner Ölmez 3 erkeğin başrol olacağı yeni dizide başrolü kaptı!

Çukur Yamaç'ı Aras Bulut İynemli sözleşme imzaladı!

Çukur dizisinde reyting rekorları kıran ve 4 sezondur İçerde dizisiyle beraber 5 sezondur pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Aras Bulut İynemli hiç ara vermiyor. Üçkuruş dizisi yine Aras üzerine kurulacak ve hikayenin erkek başrolü yine Aras Bulut İynemli olacak. Hayranları Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli uyumuna şimdiden inanıyor.

Üçkuruş Teşkilat dizisinden transfer!

Teşkilat dizisinde Serdar Kılıçaslan karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul Üçkuruş dizisiyle sözleşme imzaladı. Teşkilat dizisiyle sözleşmesi biten yıldız isim Çağlar Ertuğrul yeni dizislye rekor kırması bekleniyor. Çağlar Ertuğrul, Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli muhteşem kadrosuyla Üç Kuruş kadın başrolleri henüz belli olmadı.

Daha önce Tolga Sarıtaş ile anlaşmak isteyen Ay Yapım, Tolga Sarıtaş'ın yeni bir sinema filmi ve yeni bir dizi anlaşması nedeniyle sözleşme imzalanmadı. Çağlar Ertuğrul yerine Tolga Sarıtaş ÜçKuruş dizisinde başrol oynayacaktı ancak beklenen olmadı. Tolga Sarıtaş yerine Çağlar Ertuğrul yeni dizinin kadrosuna dahil oldu!

Çağlar Ertuğrul, Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez'li Üç Kuruş dizisi Eylül ayında Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@