Mucize Doktor Tolga kimdir?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor dram ve heyecan yüklü bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, yüksek reyting oranlarını korumak için oyuncu kadrosuna yeni isimleri da

Dizi Haberleri 02.12.2020 - 11:50 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor dram ve heyecan yüklü bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, yüksek reyting oranlarını korumak için oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil ediyor. Mucize Doktor yeni sezon bölümlerinde farklı karakterin hikayelerinin önplana çıktığı görülüyor. Nazlı ve Ali arasında başlayan aşk hikayesinin naif ve samimi yönleri ekrana yansıtılıyor. Lakin, aynı gün yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin reyting sıralamasında birinci olması yapım ekibini harekete geçirdi.

İlk olarak Nazlı’nın babasının hikayesi işlenmeye başladı. Toplumsal mesajlarında aktarıldığı dizi de çocukların hikayelerinin dikkat çektiği görülüyor. Bu yüzden çocuk karakterlerin hastalıklarıyla ilgili bölümlerin sık sık ekrana yansıması kaçınılmaz oldu. Otizm hastası olan Ali Vefa’nın çocuklarla kurduğu ilişkideki masumiyet, seyircinin ekran başında duygu dolu anlar yaşamasına neden oluyor. Özel hastalıkları bulunan çocukların topluma kazandırılması yönünde verilen mesajlar ise hem Sağlık Bakanlığı hem de seyirciler tarafından takdirle karşılanıyor.

Mucize Doktor Tolga karakteri de bu kapsamda senaryoya dahil edildi. Down sendromlu Tolga’nın yaşadıkları tüm çıplaklığıyla seyirciye aktarılıyor. Ali, Tolga’nın insanlarla iletişim kurmakta yaşadığı zorlukları derinden hissediyor.

Mucize Doktor Tolga kimdir?

Mucize Doktor Tolga karakterine Mehmet Emin Üzel hayat vermektedir.

Mehmet Emin Üzel kimdir?

18 Mayıs 2008 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, doğum gününde yayınladığı video ile adından söz ettirdi. Down sendromlu olan Mehmet Emin Üzel’in ilk oyunculuk deneyimi Çiçero filmi oldu. Hastalığının hayata tutunmasında engel teşkil etmediğini herkese ispat eden Mehmet Emin Üzel, başarılı performansıyla beğeni kazanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@