FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor yeni sezonu öncesi ortaya atılan Mucize Doktor Yayından kaldırıldı iddialarına yapımcı firma ateş püskürttü. Mucize Doktor yayından mı kaldırıldı? Mucize Doktor final mi yaptı, neden başlaması sizin için derle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor yeni sezonu öncesi ortaya atılan Mucize Doktor Yayından kaldırıldı iddialarına yapımcı firma ateş püskürttü. Mucize Doktor yayından mı kaldırıldı? Mucize Doktor final mi yaptı, neden başlaması sizin için derledik.Mucize Doktor Yayından mı kaldırıldı!FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor için ortaya atılan yayından kaldırıldı haberlerine yapımcı firma ateş püskürttü. Bir internet sitesinin "Çukur yayından kaldırıldı, 16000 RTÜK şikayet geldi" haberinin 3 gün okunmasının hemen ardından başka bir internet sitesi Mucize Doktor yayından kaldırıldı! 16.000 Rtük şikayet geldi haberi yaptı. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve sezonun en çok izlenen dizisi olan MF yapım imzalı, kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuha, Reha Özcan ve Sinem Ünsal gibi yıldız isimleri barındıran Mucize Doktor yapımcısı MF yapım sert bir açıklama yaptı.16.000 RTÜK Şikayeti değil 16 bile yok!Mucize Doktor için ortaya atılan 16.000 RTÜK şikayeti değil 16 bile yok diyen MF yapım, Mucize Doktor yeni sezona 17 Eylül perşembe akşamı yeni sezonu kaldığı yerden devam edecek. Mucize Doktor bu hafta yayınlanmadı çünkü;Çekim yapılan hastane Korono yok!

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"


Özellikle hastane çekimleri için Koronavirüs engel olduğu iddialarına, o hastane estetik hastanesi olduğu için kesinlikle Korona'yla ilgisi yok. Çekimler için iki katını ayırdık ve tam gaz devam ediyoruz. Mucize Doktor en az 3 sezon daha FOX TV'de olacak final yapmayı düşünmüyoruz açıklaması yaptı.Mucize Doktor yeni bölümüyle perşembe akşamı FOX TV'de.