Mucize Doktor'un iki oyuncusu Mahkum dizisinde buluşuyor!

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları Fox Tv'nin Mahkum dizisinde buluşuyor..

Dizi Haberleri 28.09.2021 - 13:50 28.09.2021 - 13:50 Azra Özdemir

Fox TV'nin yeni sezon için hazırladığı dizisi Mahkum'un oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Mucize Doktor dizisinde Ferman rolünü canlandıran başarılı oyuncu Onur Tuna, Mahkum dizisinde  başrolde oynayacak. Kendisine Seray Kaya eşlik ederken kadroya yeni bir ismin daha dahil olduğu öğrenildi. Yine Mucize Doktor'da yer alan Hayal Köseoğlu Mahkum dizisinin kadrosuna dahil oldu.

 Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme aldığı Mahkum dizinin kadrosunda ise birçok başarılı isimler yer alıyor.

Oyuncu Kadrosu!

Onur Tuna, Seray Kaya ve  İsmail Hacıoğlu'nun başrolünde olacağı dizinin oyuncu kadrosunda Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Nihal Koldaş, Furkan Kalabalık, Bülent Düzgünoğlu, Alperen Aldanmaz, İrem Deniz, Barış Aksavaş, Hayal Köseoğlu ve Muharrem Türkseven gibi isimler bulunuyor.

Innocent Defendant isimli dizinin yerli uyarlaması olan Mahkum’un hikayesi izleyicileri derinden etkileyecek. Dram türündeki dizide  Onur Tuna Savcı Ağıt olarak ekranda yer alacak.   Savcı Ağıt karakterinin bir yanlış anlaşılma sonucu hapse girmesiyle yaşanan hukuk mücadelesi gözler önüne serilecek.

Mahkum dizisinin henüz yayın tarihi ise açıklanmadı. Açıklandığında paylaşacağız..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@