Müge Anlı Adem Dolapçı ve Ayten Kahraman olayı arama motorunda en çok araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart 2022 Yeni bölüme katılan Ayten Kahraman adlı öğretmen sevgilisi olan Dolapçı dolapçı tarafından milyonlarca lira dolandırıldığını söyledi. Peki Müge Anlı Adem Dolapçı Ayten Kahraman olayı nedir?

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün katılan Ayten Kahraman isimli öğretmen milyonlarca liralık dolandırıcılık olayına ifşa etti. Ayten Kahraman, 7 yıl önce tanıştığı ve iş insanı olduğunu öğrendiği Adem Dolapçı tarafından milyonlarca lira dolandırıldığını söyledi. Alınan bilgiye göre dolapçı, genç kadının evini ve arabasını da satmasına neden oldu. Ayrıca Adem Dolapçı’nın başka mağdurları olduğu da Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıktı. İddiaya göre Adem Dolapçı, bir belediye çalışanının 500 bin lira ve bir daha net yöneticisini ise 20 milyon lira dolandırıldı.

Müge Anlı Adem Dolapçı kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart 2022 bugünkü bölüm de sevgilisi başta olmak üzere çok sayıda kişiyi dolandırdığı ve milyonlarca lira parayı aldığı iddia edilen Adem Dolapçı merak ediliyor. Adem dolapçı, dolandırdığı kişilere kendisini gazi ve müteahhit olarak tanıttı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayten Kahraman isimli kadına ise inşaat mühendisi olduğunu söyledi. Ayten Kahraman Adem Dolapçı için arabasına ve evini sattı Hatta borçlarını ödemek için kredi kullandı. Şu an için Adem Dolapçı hakkında çok detaylı bilgi bulunmuyor. Diğer yandan Adem Dolapçı, terörle mücadele sırasında yaralanan ancak Gazi sayılmayan kişilerin kurduğu dernekte Ankara şube başkan yardımcısı olan Mustafa Uludoğan’ı 20 milyon lira dolandırdığı iddia edildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına bağlanan Birol horozlu isimli belediye çalışanı ise 500 bin lira dolandırıldığını iddia etti.

muge-anli-15-mart-yeni-bolumde-milyonlarca-liralik-dolandiricilik-adem-dolapci-ve-ayten-kahraman

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Müge Anlı Ayten Kahraman kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugünkü konuklardan biri olan ve dolandırıcılık mağduru olduğu ortaya çıkan Aytan Kahraman 47 yaşında ve özel bir kolejde drama eğitmeni olarak çalışıyor. Ayten Kahraman, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 7 yıl önce tanıştığı Adem Dolapçı tarafından evlilik vaadiyle kandırıldığına ve 5.5 milyon lira dolandırıldığını söyleyerek katıldı.