Müge Anlı 2 Temmuz bugünkü programda olay! Büşra'nın gerçek yüzü Nihayet ortaya çıktı Büyükşen cinayeti çözüldü mü?

Müge Anlı 2 Temmuz bugünkü programda son dakika gelişmeleri peş peşe yaşandı. Peki Müge Anlı Büyükşen cinayeti çözüldü mü? Büşra neleri satılıyor?

Televizyon 02.07.2021 - 16:02 02.07.2021 - 16:02 Volkan Arık

Müge Anlı sezon finali 2 Temmuz Cuma günü ekranlara geldiği nokta ATV ekranlarında 13 yıldan bu yana izleyici ile buluşan ve reytinglerde asla geçilemeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kısa süreliğine ekranlara veda etti. Müge Anlı'nın sezon finali bölümüne yine Büyükşen cinayeti damga vurdu. Özellikle Büşra'nın sakladıkları tek tek gün yüzüne çıkmaya başlarken ekran başında izleyenler ise rahat bir nefes aldı. Peki Müge Anlı canlı yayından sonra neler yaşandı? Büşra Büyükşen’in gerçek yüzü ne neleri saklıyor?

muge-anli-2-temmuz-bugunku-programda-olay-busranin-gercek-yuzu-nihayet-ortaya-cikti-buyuksen-1

Müge Anlı stüdyosu karıştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Büyükşen cinayeti son dönemlerin en çok konuşulan olayları arasında yer alıyor ve hatta sosyal medyada da tilki listesinden hiç düşmüyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün ekranlara gelen yeni bölümünde canlı yayın sonrası yaşananlar izleyici ile paylaşıldı. Büyükşen çiftinin katili ve katillerinin Büşra tarafından saklandığı bir kez daha anlaşıldı.

Büşra'nın gerçek yüzü canlı yayın sonrası açığa çıktı

Müge Anlı sezon finali bölümü ile ekranlara veda ederken son bölümde ortaya çıkan gerçekler yeni sezon için heyecanı daha da arttırdı. Necla Metin Büyükşen çiftinin katili herkes tarafından merak edilirken kızları Büşra'nın itirafı yine gelmedi. Ancak canlı yayın sonrasında yaşananların ekrana verilmesi ile birlikte Büşra'nın hiç de yayında göründüğü gibi biri olmadığı anlaşıldı.

muge-anli-2-temmuz-bugunku-programda-olay-busranin-gercek-yuzu-nihayet-ortaya-cikti-buyuksen-2

Amcasının üstüne yürüdü

Müge Anlı canlı yayını sırasında sakin tavırları ile dikkat çeken Büşra canlı yayından sonraki kayıtta ise amcası ile kavga edip üzerine yürüdü. Sanki sinir krizi geçiriyor olmuş gibi davranan Büşra Büyükşen Normal şartlarda stüdyoda ketum hali ile dikkat çekiyordu Ve bu tavrı herkesten tepki görüyordu.

Büşra Büyükşen'in sırrı ne?

Müge Anlı'nın dün ekranlara gelen bölümü sonrasında kayıt devam ederken Büşra Büyükşen'in eğitim aldığı dönemde yaşadıkları konuşuldu. Teyzesi köyde dolaşan dedikoduları anlatırken Büşra sinir krizi geçirdi. İddiaya göre Büşra okuduğu dönemde gece sabaha kadar erkeklerle alkollü mekanlarda geziyordu. Bu iddianın gündeme gelmesi Büşra'yı çileden çıkarırken stüdyoda adeta bas bas bağırdı ve Ortalığı ayağa kaldırdı.

muge-anli-2-temmuz-bugunku-programda-olay-busranin-gercek-yuzu-nihayet-ortaya-cikti-buyuksen-3

Müge Anlı sezon finali yaptı

ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yaparak 2 ay araya gitti. Bugün canlı yayında açıklanan diğer bir konu ise Büşra'ya hipnoz yapılacak olması oldu. Büşra Büyükşen için tek çarenin hipnoz olduğuna karar verilirken jandarmadan Bir bilirkişinin de katılacağı hipnoz uygulaması yapılacak. Aynı zamanda özel ekip tarafından başta Büşra olmak üzere aile üyelerinin yeniden ifadesinin alınacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@