Müge Anlı 24 Haziran bugün canlı izle! Osman Büyükşen Twitter'da büyük yankı uyandırdı, herkes desteğe koştu!

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı yeni bir güne daha başlıyor. Müge Anlı 24 Haziran 2021 ATV Youtube canlı izle linki ve detaylar haberimizde sizi bekliyor…

Televizyon 24.06.2021 - 10:40 24.06.2021 - 10:40 Volkan Arık

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert Yeni bir güne başlıyor. Özellikle son günlerde Osman Büyükşen konusu sosyal medyada büyük yankı uyandıran programda bugün de Büyükşen ailesinin katilleri aranmaya devam ediyor. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün son bölümde neler oldu? Müge Anlı 24 Haziran 2021 ATV YouTube canlı izle link bilgileri ve detaylar haberimizde…

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Bugün de Metin Necla büyükşen çiftinin katili aranıyor. Kamuoyunda Mehir cinayeti olarak da bilinen cinayetle ilgili aile içi olaylar gündeme damga vuruyor. Doktor olan oğlu Osman Büyükşen canlı yayında isyan etmiş savcıları göreve çağırmıştı. Sosyal medyada Osman büyükşen’in bu çağrısı için ayağa kalktı. Hem Twitter hem de Ekşi Sözlük gibi platformlarda da çok sayıda kişi Dr Osman Büyükşen’e destek verirken Müge Anlı'da dün canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Peki Müge Anlı 24 Haziran Bugün canlı yayında neler oldu? Metin Necla Büyükşen çiftinin katili bulundu mu?

ATV CANLI YAYIN MÜGE ANLI 24 HAZİRAN İZLE

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran program Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün canlı yayın ile devam ediyor. Programı TV ekranlarında canlı olarak kaçıran ve izleyemeyen izleyiciler ise arama motorunda canlı izle seçeneklerini arıyor. Atv Müge Anlı canlı izle link bilgileri için atv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü program tekrarı YouTube izle seçenekleri içinde Müge Anlı YouTube kanalı ve ATV YouTube kanalı programdan hemen sonra ziyaret edebilirsiniz.

muge-anli-24-haziran-bugun-canli-izle-osman-buyuksen-twitterda-buyuk-yanki-uyandirdi-herkes-dest-3

MÜGE ANLI BÜYÜKŞEN CİNAYETİ SON DURUM NE?

Konya'da 3 yıl önce meydana gelen olayda Metin ve Necla Büyükşen çifti evlerine giren kar maskeli bir kişi tarafından öldürülmüş kızları Büşra Büyükşen ise katilin elinden ölü taklidi yaparak kurtulmuştu. 3 yıldan bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çiftinin katilleri aranıyor. Özellikle çiftin küçük oğlu Uğur Büyükşen ve eşi Betül Büyükşen üzerinde şüpheler yoğunlaşırken hala bir soruşturma dosyası açılmaması hem ailenin Doktor olan oğlu Osman Büyükşen’i hem de ekran başında izleyenleri İsyan ettiriyor. Dün de Dr Osman Büyükşen canlı yayında gözyaşlarına boğulmuş ve herhangi bir soruşturma olmamasına İsyan etmişti. Osman Büyükşen’in canlı yayındaki ihtiyacı sonrasında sosyal medya ayağa kalkarken birçok sosyal medya kullanıcısı destek mesajları gönderdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@