ATV’nin fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bir süredir 71 yaşındaki Dursun Zehir kayıp olarak aranıyordu. Dursun Zehir ile ilgili bugün sıcak gelişmeler yaşandı. 71 yaşındaki Dursun dedenin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Peki Müge Anlı Dursun zehir olayı son durum ne? Müge Anlı Dursun dedi öldürüldü mü, kim öldürdü?

ATV’de araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2022 yeni bölümde Dursun Zehir olayına ilişkin son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Uzun zamandan beri Kayıp olan Dursun Zehir’in cinayete kurban gittiği kesinleşti. Günlerdir aranan talihsiz adam torununun arkadaşları tarafından öldürülmüş. Sorun Kerim Bekar’ın da bu isim içinde olup olmadığı emniyet güçleri tarafından araştırılıyor. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Mart 2022 son bölümde Dursun Zehir olayı son durum ne? Müge Anlı Dursun dede öldürüldü mü, kim öldürdü?

Gözden kaçırmayın

Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü Survivor Evrim’in babasından Acun Ilıcalı’ya sert tepki! Açtı ağzını yumdu gözünü

muge-anli-24-mart-2022-dursun-zehir-olayi-son-durum-muge-anli-dursun-dede-olduruldu-mu-kim-oldur-2

Müge Anlı 24 Mart 2022 Dursun Zehir olayı son durum

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir kayıp 71 yaşındaki Dursun Zehir aranıyordu. Dursun dededen aylardır haber alınamazken torunu Kerim Bekar’ın programda verdiği çelişkili ifadeler dikkat çekiyordu. Kerim Bekar’ın çocukluk arkadaşı olan Miraç Karbuz dün canlı yayında söylediği bir isimle birlikte cinayetin çözülmesine sağladı. Miraç'ın verdiği isim olan Yasin, emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Emniyette cinayeti itiraf eden Yasin kendisinin değil Enes isimli bir kişinin bu cinayeti işlediğini söyledi. Enes ise hemen ardından Artvin'de gözaltına alındı. İkili cinayeti itiraf etti talihsiz adamı göründükleri yeri de gösterdi. Yaşlı adamın başına taşla vurularak öldürüldüğü de gelen bilgiler arasında.

muge-anli-24-mart-2022-dursun-zehir-olayi-son-durum-muge-anli-dursun-dede-olduruldu-mu-kim-oldur-4

Ceset bulunamadı

71 yaşındaki Dursun Zehir’in katil zanlısı olarak gözaltına alınan Yasin ve Enes'in gösterdiği yerde emniyet ekipleri arama çalışması gerçekleştirdi. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen cesedin yeri bulunamadı. Diğer yandan olayın başından bu yana çelişkili ifadeleri ile dikkat çeken Kerim Bekar’da İstanbul'da emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı. Cinayetle ilgili bağlantısı olabileceği düşünülen Kerim Bekar’ın aynı zamanda Dedesini gömüldüğü yerden çıkarıp başka yere gömdüğü de düşünülüyor. Çünkü daha önce bir taksi şoförü Kerim'i gördüğü ilk gün üstünün başının çok pis olduğunu ve ceset korktuğunu söylemişti. Kerim Bekar İstanbul'da işlemlerinin tamamlanmasının ardından olayın gerçekleştiği Rize'ye götürülecek. Tüm detayların da sorguda ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.