ATV Müge Anlı 6 Aralık 2021 bugünkü bölümde neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Aralık 2021 Sevda Kılıç olayı son durum ne?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümü ile ilgi ile Takip ediliyor. Özellikle Cuma günü herkesi gözyaşlarına boğan Sevda Kılıç olayına ilişkin son gelişmeler araştırılıyor. Peki Atv Müge Anlı bugünkü bölümde neler oldu? 6 Aralık Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Sevda Kılıç olayı son durum ve detaylar haberimizde…

Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne? Ahmet Kural Geri Dönüyor! Hem de Ecem Erkek İle! Yeni Film Ne Zaman? Müjdemi İsterim Konusu Ne?

ATV ekranlarında araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Aralık 2021 yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Müge Anlı'da bugün yaşanacaklar, yaşananlar izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Programda Cuma günü başta Müge Anlı olmak üzere herkesi gözyaşlarına boğan bir olay yaşanmıştı. İki çocuk annesi Sevda Kılıç bulunmuş ancak uyuşturucu etkisi ile canlı yayına katılmıştı. Canlı yayında cinayet büro ekipleri tarafından gözaltına alınan Sevda Kılıç, tedavi için hastaneye götürülmüştü. Peki Müge Anlı Sevda Kılıç olayı son durum ne? Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde neler oldu? işte 6 Aralık Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde yaşananlar…

Müge Anlı Sevda Kılıç olayı nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Sevda Kılıç’ın ailesi kızlarının kayıp olduğunu ve cinayete kurban gitmiş olabileceğini söyleyerek aramaya başlamıştı. Cuma günü ekranlara gelen son bölümde ise kayıp kadın bulunmuş metruk Bir binada yaşadığı tespit edilmişti. Genç kadının uyuşturucu bağımlısı olduğu ortaya çıkarken canlı yayına da uyuşturucu etkisinde çıkması dikkat çekti. Uzun süre boyunca hem Müge Anlı'nın hem de muhabirin ikna etmeye çalıştığı kadın olay yerine gelen Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından alınarak emniyete götürüldü.

muge-anli-6-aralik-2021-bugunku-bolumde-ne-oldu-sevda-kilic-olayi-son-durum-ne-tedavi-altina-ali-2

Sevda Kılıç tedaviye alındı mı?

Müge Anlı'nın girişimleri sonrasında Gaziantep'te herkes Sevda Kılıç için seferber oldu. Kaymakamlık, belediye ve emniyetin devreye girdiği olayda genç kadının tedaviyi kabul etmesi sonucunda hastaneye yatırılacağı söylendi. 6 Aralık Müge Anlı bugünkü bölümde araştırmacı gazeteci Müge Anlı Sevda Kılıç olayına ilişkin son gelişmeleri aktaracak.