Müge Anlı Abdulkadir Dursun kimdir? Abdulkadir Dursun bulundu mu, öldü mü?

Atv'de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 14 Haziran 2021 yeni bölümü ile ekrana geliyor. Müge Anlı'da kayıp olarak aranan Abdulkadir Dursun olayı merak ediliyor.

Televizyon 14.06.2021 - 11:08 14.06.2021 - 11:13 Volkan Arık

İstanbul Sultanbeyli'de kayıplara karışan Abdulkadir Dursun için Müge Anlı devreye girdi. Şüpheli şekilde ortadan kaybolan ve 10 günden bu yana kendisinden haber alınamayan genç Adam Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi tarafından aranıyor. Ekranların Fenomen programını yakından takip eden izleyiciler ise Abdülkadir Dursun kimdir, bulundu mu gibi soruların yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Peki Müge Anlı Abdulkadir Dursun olayı ne soru işareti Müge Anlı ile Tatlı Sert Abdulkadir Dursun kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı ve Ekibi bir kayıp dosyası için da harekete geçti. Şüpheli kayıp Abdulkadir Dursun Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranmaya başlandı. Yaklaşık 10 günden bu yana ortada olmayan 27 yaşındaki genç adamın Ailesi de programa katıldı. Peki Müge Anlı Abdülkadir Dursun kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert Abdülkadir Dursun olayı ne?

muge-anli-abdulkadir-dursun-kimdir

MÜGE ANLI ABDULKADİR DURSUN KİMDİR?

Müge Anlı'nın programında kayıp olarak aranan Abdulkadir Dursun 27 yaşında. İstanbul Sultanbeyli'de bulunan Aydos Ormanı'na giden 27 yaşındaki adam o günden bu yana ortada yok. Genç adamın kaybolmadan önce Polislik sınavına girdiği öğrenilirken etrafındakilere de bir miktar borcu olduğu ortaya çıktı. Kayıp adamın bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırmalar devam ediyor.

MÜGE ANLI 14 HAZİRAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müge Anlı 14 Haziran 2021 yeni bölümde bir kayıp dosyası daha açıldı. Karısından sürekli dayak yediği öne sürülen Cesur Bölükbaşı Bir haftadan bu yana ortada yok. Cesur bey'in eşi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Parkı'nda gündeme gelen iddiaları yalanladı. Diğer yandan Cesur Bey'in başka bir kadınla daha ilişkisi olduğu iddia edilirken Sevilay Hanım telefona bağlanarak iddiaları doğruladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@