Atv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden beri çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Müge Anlı'nın programı Müge Anlı ve Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen tv programlarından olan Müge Anlı

Atv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günden beri çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Müge Anlı'nın programı Müge Anlı ve Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen tv programlarından olan Müge Anlı ve Tatlı Sert, rakiplerine reyting konusunda fark atıyor. Ülkemizde 7'den 70'e genç yaşlı demeden hatta kadın erkek ayırt etmeden herkes Müge Anlı'yı büyük bir heyecan içerisinde izliyor. Her gün yayınlanan yeni bölümlerini kaçırmadan izleyen izleyici, bir detay ile oldukça üzüldü. Müge Anlı ve Tatlı Sert programından bir isim ayrılacak. Yılladır program başladığı zamandan beri programda, programın sunucusu olan Müge Anlı'ya program esnasında her türlü yardımda bulunan yıldız bir isim programdan ayrılma kararı aldı. Ortaya atılan bu iddia karşısında izleyenler çok üzüldü. Bu iddialar farklı varsayımları da gündeme düşürmüş oldu. Müge Anlı ve Tatlı Sert programı bitecek mi ? Müge Anlı ve Tatlı Sert yayından mı kaldırılıyor ? Müge Anlı ve Tatlı Sert kanal mı değiştirecek ?Başladığı zamandan beri yüzlerce olayı çözen ve her şeyi gün yüzüne çıkaran Müge Anlı ve ekibinde bir ayrılık yaşanıyor. Müge Anlı ve ekip arkadaşları olan Rahmi Özkan, Şevki Sözen ve Arif Verimli'nin Müge Anlı ve Tatlı Sert' veda edeceği konusu gündeme geldi. Gündeme bomba gibi düşen ve izleyenleri üzüntüye boğan haberin arkasında yatanları öğrenelim.

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında, yayına başladığı zamandan bu yana yüzlerce hatta binlerce olayı çözen ve sır perdelerini arayan Müge Anlı ve ekibinden ayrılık haberi geldi. Canlı yayında, Müge Anlı'ya her zaman destek olan ve izleyenler tarafından da çok sevilen avukat Rahmi Özkan, programdan ayrılacağını duyurdu. Ortaya atılan iddialara göre avukat Rahmi Özkan, programın sunucusu olan Müge Anlı ile tartışma yaşadığı için programdan ayrılma kararı almış. Bir diğer ayrılık iddiası ise, koronavirüsün iyice yayılması sonucunda kendisini karantinaya almak istemesi sebebiyle programdan ayrılmaya karar vermiş olmasıdır.

Avukat Rahmi Özkan'ın Müge Anlı ve Tatlı Sert programından ayrılıp ayrılmayacağı net değil. Rahmi Özkan, bu konu ile ilgili bir açıklama yapmadı. Öte yandan kanal ve programın yapım ekibi de bu ayrılık ile ilgili bir açıklama yapmadı. Rahmi Özkan'ın sevenleri ve programın sıkı takipçisi olan izleyenleri ise büyük üzüntü içinde gelecek olan açıklamayı bekliyorlar.Rahmi Özkan kimdir ? Müge Anlı ve Tatlı Sert avukat Rahmi Özkan kimdir ?

Hüseyin Rahmi Özkan, 1939 yılında Şanlıurfa'da dünyaya gelmiştir. Şanlıurfalı olan Rahmi Özkan, Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde doğmuştur. Hüseyin Rahmi Özkan, ilkokul ve ortaokul eğitimini Şanlıurfa'da tamamlamıştır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Şanlıurfa'da tamamladıktan sonra ise lise eğitimi için Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi’ne gitti. 1958 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni kazandı ve İstanbul'a geldi.