8 yıldır aydınlatılamayan Burak Oğraş nasıl öldürüldü* Rixos Otel'de yaşanan olay sonrası o dönem Emniyet Müdürü olaydan sonra Rixos yöneticisi olması kafaları karıştırdı. Sosyal medya şimdi Burak için adalet istiyor.

8 yıldır aydınlatılamayan Burak Oğraş nasıl öldürüldü* Rixos Otel'de yaşanan olay sonrası o dönem Emniyet Müdürü olaydan sonra Rixos yöneticisi olması kafaları karıştırdı. Sosyal medya şimdi Burak için adalet istiyor. Özellikle Burak'ın annesi ve babası yardım çığlığı büyüyor.

Burak Uğraş'ın sır ölümü!

Antalya'da yer alan Rixos otelde stah yapan 16 yaşındaki Burak Oğraş, 2011 yılında hayatını kaybetmişti. 16 yaşındaki cansız bedeni otelin su olmayan havuzunda bulunmuştu. Peki Burak neden öldü? Burak Uğraş öldü mü öldürüldü mü?

Otopsi ölüm nedenini açıkladı!Yaşanan olay sonrası 4.5 ay sonra otopsi raporu çıkan ölümde "Yüksekten düşmeye bağlı" ölüm olarak rapor sunuldu. Kanında, idranında, iç organ parçalarında ve mide içerisinde alkol ve uyuşturucuya rastlanmayan Burak, eksikte olsa otopsi raporunda yüksekten düşmeye bağlı vücut travması, kafatası ve etraf kemikleri kırığı olduğu açıklandı.

İntihar mı cinayet mi?

Bu olay sonrası baba ve anne olayın aydınlatılması için bir çok çaba sarfediyor. Bir çok Kriminal büro sonuçlarında Burak'ın intihar etmediği ve başkası tarafından aşağı düşürüldüğü iddiaları sonrası annesi ve babası her yolu adalet için deniyor.Staj yaptığı Rixos Otel'de ölen Burak için ailesi 9 yıl sonra dosyayı tekrar açtırmayı başardı. Şimdi Burak için Adalet aranıyor.

İğrenç taciz iddiası!

Burak ölmeden önce arkadaşı Gamze'ye anlattıkları ise şok etti. Diğer stajyer çocukları taciz eden bir kişiden bahseden Gamze, savcılıkta bu iddiaları yeniledi. Şimdi savcılık bu olayın üzerine gidiyor ailesi de destek istiyor.

Müge Anlı bakmaya korktu!

Burak Oğbaş, staj yaptığı otelde ölü bulunması sonrası ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olacaktı. Müge Anlı akşama kadar alt yazı geçti! Anne ve baba canlı yayına hazırlandı. Alt yazılar geçti. Mikrofanları bile takılan aile yayına 8 dakika kala anonsu duydu. O esnada yönetmen içeri girip aileyi stüdyodan çıkarttı.