Müge Anlı Büyükşen cinayeti son durum sezon finali Sonrasında da araştırılıyor. Peki 15 Temmuz Büyükşen cinayeti son durum ne? Gözaltına alınanlar serbest kaldı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Müge Anlı'nın sezon finali yapması sonrasında özellikle Büyükşen cinayetinde yaşanan gelişmeler merak ediliyordu. Konya'da kurulan özel ekip operasyon için önceki gün düğmeye bastı. Aralarında aile üyelerinin de bulunduğu toplam 24 kişi gözaltına alındı. Peki Müge Anlı Büyükşen cinayeti 15 Temmuz son durum ne? kimler gözaltına alındı? gözaltına alınanlar serbest kaldı mı?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Müge Anlı'nın son yıllarda en çok konuşulan konularından biri olan Büyükşen cinayeti sezon finali Sonrasında da vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyordu. Özellikle yeni özel ekip kurulması ile birlikte cinayette aşama kaydedilmesi bekleniyordu. Öyle de oldu çünkü özel ekip geçtiğimiz günlerde operasyon için düğmeye bastı. Peki Büyükşen cinayeti son durum ne? Necla ve Metin Büyükşen’i kim öldürdü? Gözaltına alınanlar serbest bırakıldı mı?

muge-anli-buyuksen-cinayeti-15-temmuz-son-durum-ne-gozaltina-alinanlar-serbest-kaldi-mi-3

Büyükşen cinayetinde kimler gözaltında?

Konya'da vahşice katledilen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin öldürülmesi olayının ardından kurulan özel ekip araştırmalarına devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da uzun süre konuşulan konu ile ilgili olarak Geçtiğimiz günlerde düzenlenen operasyonda aralarında aile üyelerinin de bulunduğu 24 kişi gözaltına alınmıştı. Çiftin kızları Büşra Büyükşen, oğulları Uğur Büyükşen, gelinleri Betül Büyükşen, Betül büyükşen'in anne ve babası, kardeşi, kuzeni Mehmet Ali gözaltına alınanlar arasındaydı. Aynı zamanda çiftin komşularının da gözaltına alındığı öğrenildi.

Büyükşen çifti yanlışlıkla mı öldürüldü?

Mehir cinayeti olarak da bilinen ve kamuoyunun hafızasına kazınan Büyükşen cinayeti ile ilgili olarak başka bir iddiada Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelmişti. İddiaya göre Büyükşen Ailesi bir yanlışlık sonucu öldürülmüştü. Ailenin bir komşularının oğlunun çek senet mafyasına bulaştığı ve bu nedenle onların öldürülmek istendi iddialar arasındaydı. Gözaltına alınanlar arasında bu komşularında yer aldığı öğrenilirken aynı zamanda olayla ilgili iki şüphelinin daha yakalanarak gözaltına alındığı açıklandı.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

muge-anli-buyuksen-cinayeti-15-temmuz-son-durum-ne-gozaltina-alinanlar-serbest-kaldi-mi-2

Gözaltına alınanlar serbest bırakıldı mı?

Büyükşen cinayeti 15 Temmuz son durum herkes tarafından merak ediliyor. Şu anda gözaltına alınanların jandarmada ifade alımları hala devam ediyor. Henüz serbest bırakılan hiç kimsenin olmadığı öğrenildi. Sadece Betül Büyükşen’in kuzeni Mehmet Ali sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.