Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Büyükşen cinayeti ile başladı. Afgan çobanın katil olmadığı ortaya çıktı. Necla Büyükşen Metin Büyükşen çiftini kim öldürdü? Katil kim çıktı?

ATV'nin yıllardır gündeme yön veren katilleri bulan Müge Anlı poragramı yeni sezona Büyükşen cinayeti ile başladı.

Bu sezon ekranlarda bolca Müge Anlı programları çıkarken, Müge Anlı yeni sezona Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayeti ile başladı.

Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi! Emekliye Müjdeli Haberi Kamu Bankaları Veriyor! Bankadan Yeni Açıklama Geldi!

Necla-Metin Büyükşen çiftinin katili kim sorusu merakla bekleniyordu. Cinayeti işleyenin Afgan Çoban olmadığı iddiaları kuvvetnlendi.

54 yaşındaki Necla ve 55 yaşındaki Metin Büyükşen çiftini çocukları mı öldürdü?

Müge Anlı'da kiralık katilin yanlış adres sonucu öldürdüğünün belirlenmesinin ardından olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla tutuklanan 46 yaşındaki Abdullah Başdemir'in sevgilisi 28 yaşındaki Esra Taş'a piknikte ''Senin canını sıkanları hallettirdim. Onları öldürttüm'' dediği ortaya çıkmıştı.

Büyükşen cinayetinde 25 kişi gözlatına alınmıştı. 

Esra Taş'ın sevgilisi Hüseyin K.'den ayrılmasına sebep olarak gördüğü ailesi hakkında araştırma yaptırdığını, öldürülen Büyükşen çiftinin evinin ise ailenin evine yaklaşık 500 metre mesafede olduğu ortaya çıkmıştı. 

Olayın sorgusunda Esra Taş'ın aynı mahallede oturan Zekeriya Okşen'i telefonla arayıp, ''Ben Hüseyin'den hamileyim. Ailesi benimle görüşmesine izin vermiyor. Telefonlarımı açmıyor. Ona ulaşmam gerekiyor. Adresini bana verebilir misin?'' dediği ortaya çıkmıştı.

Mahkemece tutuklanan 39 yaşındaki Mustafa Okşen, cezaevinde fenalaştıktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

NE OLMUŞTU?

3 Eylül 2018 tarihinde de saat 22.00 sıralarında, İsmil Mahallesi'ndeki tek katlı bir evde kar maskeli bir kişi, kapısı açık olan Büyükşen çiftinin evine girmiş ve Metin Büyükşen ile eşi Necla Büyükşen'e ateş ederek öldürmüş, evde bulunan çiftin kızları 24 yaşındaki Büşra Büyükşen'i ise tüfeğin tutukluk yapması üzerine dipçik darbesiyle bayıltılmıştı. Büşra Büyükşen ölmüş gibi davranmış daha sonra yoldan geçen komşularının aracına binmiş ve jandarmaya gitmişti. 

Büyükşen çiftinin oğlu Uğur Büyükşen ve gelini Betül Büyükşen'in üzerinde swap (barut dna) örnekleri çıkmış, daha önce mihr (nikahta kocanın ödemesi görenen para) nedeniyle kavga etmeleri üzerine şüpheli olarak gözaltına alınmıştı.