ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Metin Necla Büyükşen çifti cinayeti günlerdir konuşuluyordu. Konya'nın Karatay ilçesinde köyde yaşayan çift 3 yıl önce evlerine giren kar maskeli bir kişi tarafından pompalı tüfekle öldürülmüştü. Müge Anlı'da işlenen konu herkesi derinden sarsarken, Soruşturmada özel ekip kurulmuş ve geçtiğimiz günlerde 24 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltında bulunan şahısların sorgusu devam ederken itiraf geldi. Abdullah baş ve Esra Taş isimli iki kişi cinayeti azmettirdiği eklerini itiraf etti. Kiralık katil tutarak cinayeti azmettirdiği eklerini söyleyen İki kişi ile birlikte Büyükşen çifti ile aynı mahallede oturan Zeki O. ve kuzeni Mustafa O. cinayete yardım ettikleri iddiasıyla tutuklandı. Kiralık katillerin ise aranmasının sürdüğü öğrenildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çok konuşulan Metin Necla Büyükşen çiftinin cinayetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Konya'nın Karatay ilçesine bağlı köylerinde evlerinde öldürülen çiftin öldürülmesi ile ilgili olarak gözaltına alınan kişi sayısı 25'e yükselmişti. Büyükşen cinayeti ve Mehir cinayeti olarak da bilinen cinayette itiraf geldi. Büyükşen çiftinin yanlışlıkla öldürüldüğü ortaya çıkarken 4 kişi tutuklandı Kiralık katiller ise aranıyor.

muge-anli-buyuksen-cinayeti-yanlislikla-islenmis-itiraf-geldi-tutuklamalar-yapildi-2

BÜŞRA BÜYÜKŞEN SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİ

Anne ve babasının öldürüldüğü gün evde olan saldırıdan yaralı olarak kurtulan ve gözaltına alınanlar arasında yer alan 24 yaşındaki Büşra Büyükşen bugün yeniden sağlık kontrolünden geçirildi. Aynı zamanda tutuklu iki kadının şüpheli de 24 saat gözaltı süresi esas nedeniyle bugün sağlık kontrolüne götürüldü.

muge-anli-buyuksen-cinayeti-yanlislikla-islenmis-itiraf-geldi-tutuklamalar-yapildi-3

BÜYÜKŞEN ÇİFTİ YANLIŞLIKLA ÖLDÜRÜLMÜŞ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerce konuşulan 3 Eylül 2018 tarihinde Metin ve Necla Büyükşen çiftinin evlerinde öldürülmesi olayında şok gerçek ortaya çıktı. Kar maskeli bir kişi tarafından öldürüldüğü iddia edilen çiftin yanlışlıkla öldürüldüğü anlaşıldı. Abdullah barış ve Esra Taş isimli iki kişi yapılan sorgulamada suçlarını itiraf ederken cinayeti azmettirdiklerini ve kiralık katil tuttuklarını söyledi. Gece saatlerinde adliyeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Aynı zamanda Büyükşen çifti ile aynı mahallede oturan ve cinayete yardım ettikleri tespit edilen Zeki o ve kuzeni Mustafa o da tutuklandı. Kiralık tatil ya da katillerin ise özel ekip tarafından aranmaya devam ettiği öğrenildi.

muge-anli-buyuksen-cinayeti-yanlislikla-islenmis-itiraf-geldi-tutuklamalar-yapildi-4

 OSMAN BÜYÜKŞEN’DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Müge Anlı sezon finali yaptı ancak Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi Konya'da çalışmalarına devam ediyor. 25 kişinin gözaltına alınmasının ardından bölgede olayı takip eden ekip Osman Büyükşen’e de mikrofon uzattı. Anne ve babasının tatillerinin bulunmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyen Osman Büyükşen yanlışlıkla bu cinayetin işlenmiş olabileceğini daha önce düşünmediğini dile getirdi.