Müge Anlı Dr. Osman Büyükşen kimdir? Mehir cinayeti çözüldü mü, Büyükşen çiftinin katili kim?

Müge Anlı’da 3 yıldan beri anne ve babasının katilini arayan Doktor Osman Büyükşen Twitter gündemine oturdu. Peki Osman Büyükşen kimdir, uzmanlığı ne?

Televizyon 23.06.2021 - 15:20 23.06.2021 - 15:31 Volkan Arık

Müge Anlı Dr. Osman Büyükşen kimdir? Mehir cinayeti olarak da bilinen Necla Metin Büyükşen cinayeti 3 yıldan bu yana gizemini koruyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programından da çok konuşulan olayda özellikle ailenin doktor olan oğlu Osman Büyükşen bugün gözyaşlarına boğuldu. Canlı yayında yaşananlara isyan eden Osman Büyükşen Müge Anlı’yı da ağlattı. Peki Dr. Osman Büyükşen kimdir, kaç yaşında? Dr. Osman Büyükşen uzmanlığı ne?

muge-anli-dr-osman-buyuksen-kimdir-mehir-cinayeti-cozuldu-mu-buyuksen-ciftinin-katili-kim-3

OSMAN BÜYÜKŞEN KİMDİR, UZMANLIĞI NE?

Osman Büyükşen, Konya’nın Karatay ilçesinde 17 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. İsmil Kasabasında doğan Osman Büyükşen ilkokulu da burada okudu. Liseye kadar hayatına kasabada devam eden Osman Büyükşen, Meram Anadolu Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra 2006-2012 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim gördü. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini tamamlayan Osman Büyükşen, 2019 yılı nisan ayında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

muge-anli-dr-osman-buyuksen-kimdir-mehir-cinayeti-cozuldu-mu-buyuksen-ciftinin-katili-kim

OSMAN BÜYÜKŞEN NEDEN GÜNDEM OLDU?

Doktor Osman Büyükşen bugün Twitter gündemine oturdu. 3 yıl önce anne ve babası bir cinayete kurban giden Osman Büyükşen, ailesinin katillerini aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıktı. Metin ve Necla Büyükşen çiftinin ölümü uzun süre programda konuşuldu. Katil zanlısı olarak ise çiftin küçük oğlu Uğur Büyükşen ve eşi Betül Büyükşen görülüyordu. Mehir cinayeti olarak da bilinen olayla ilgili bir çok defa ifadesi alınsa da Uğur Betül Büyükşen çiftinin bütün delillere rağmen tutuklanmaması herkesi isyan ettirdi. Osman Büyükşen’de bugün canlı yayında daha fazla dayanamayarak olayı soruşturan jandarma ve savcılara isyan etti. Betül’ün mesajlarının silinmiş olması ve barut izi çıkmasına rağmen her ikisinin de tutuklanmaması nedeniyle isyan eden Osman Büyükşen Müge Anlı’yı da gözyaşlarına boğdu. Ayrıca kısa süre içinde sosyal medyada da hem Osman Büyükşen hem de Müge Anlı etiketi gündeme oturdu. Sosyal medya kullanıcıları da Osman Büyükşen’in haklı isyanına destek verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@