Müge Anlı final haftasında bombaları peş peşe patlatıyor! Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmeleri

Atv bugün Müge Anlı canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 28 Haziran Atv YouTube izle seçenekleri yine her gün olduğu gibi araştırılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü program tekrarı ve detaylar ha

Televizyon 28.06.2021 - 09:11 28.06.2021 - 09:11 Volkan Arık

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert final yapmaya hazırlanırken son haftada bomba gibi olaylarla ekranlara gelmeye devam ediyor. Mehir cinayeti olarak da bilinen ve uzun süreden beri Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan Metin Necla Büyükşen çiftinin cinayeti ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı Büyükşen cinayeti son durum ne?

muge-anli-final-haftasinda-bombalari-pes-pese-patlatiyor-buyuksen-cinayetinde-son-dakika-gelisme-2

Uzun yıllardan beri ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve her bölümü ile reyting rekorları kırmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert sezon finali yaparak bu hafta ekranlara veda edecek. Birbirinden önemli konu ve konukları ile bugüne kadar izlenme rekorları kıran program bu sezon da başarılı bir dönem geçirdi ve yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu sezon Müge Anlı'da Arif Verimli ayrılığı herkesi üzse de Başka bir ayrılık yaşanmadan sezonun bitmesi mutlu etti. Peki Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak? Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı Büyükşen cinayeti son durum ve detaylar haberimizde…

muge-anli-final-haftasinda-bombalari-pes-pese-patlatiyor-buyuksen-cinayetinde-son-dakika-gelisme-1

Müge Anlı 28 Haziran 2021 Atv YouTube canlı izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programını kaçırmadan takip etmek isteyen izleyiciler atv.com.tr adresi üzerinden anlık olarak programı canlı takip edebilir. 28 Haziran Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü program tekrarı için ise ATV YouTube kanalı ve Müge Anlı YouTube kanalı ziyaret edebilirsiniz. Bugünkü bölüm tekrarları programım sona ermesinin hemen ardından YouTube üzerinden yayınlanıyor.

muge-anli-final-haftasinda-bombalari-pes-pese-patlatiyor-buyuksen-cinayetinde-son-dakika-gelisme-3

28 Haziran Müge Anlı Büyükşen cinayeti son durum ne?

28 Haziran Müge Anlı Büyükşen cinayeti son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Konya'da öldürülen çiftin cinayetini Araştırması için özel bir ekip kurulmuştu. Cuma günü özel ekip kurulduğunun müjdesini canlı yayında veren Müge Anlı Bugün de yaşanan son gelişmeleri izleyicilerle paylaştı. Adeta 3 yıl önce işlenen ve çelişkili ifadeler nedeniyle neredeyse kapanmaya yüz tutan dosyada bomba gibi gelişmeler yaşanıyor. Dosya yeniden açılırken özel ekip detaylı inceleme yaparak katil ya da katilleri bulmaya çalışıyor.

muge-anli-final-haftasinda-bombalari-pes-pese-patlatiyor-buyuksen-cinayetinde-son-dakika-gelisme-4

Müge Anlı 2021 sezon finali ne zaman?

Diğer yandan Müge Anlı 2021 sezon finali ne zaman sorusunun yanıtı da izleyenler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2 Temmuz gününden itibaren sezon finali yapacak ve ekranlara veda edecek. Yeni sezonda yeniden ATV ekranlarında olmaya hazırlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaz boyunca da Müge Anlı ihbar hattı üzerinden başvurular kabul edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@