Müge Anlı hamile mi? her yerde aranmaya başladı.  ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ederken araştırmacı gazeteci Müge Anlı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Müge Anlı hamile mi? her yerde aranmaya başladı. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ederken araştırmacı gazeteci Müge Anlı hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ, Müge Anlı'nın hamile olduğunu ileri sürdü. Hal böyle olunca  Müge Anlı iddialara yanıt verdi mi? Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ Kimdir? Müge Anlı gerçekten hamile mi? çok merak edildi. Detaylar haberimizde...

Müge Anlı hamile mi?Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ sosyal medyada yaptığı bir yorumda Müge Anlı’nın sadece evlenecek olmadığını aynı zamanda hamile olduğunu iddia etti. Haliyle bu yorum sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Akdağ'ın söylediklerinin ardından  kullanıcıları Müge Anlı hamile mi? aramaya başladı.Ancak sosyal medyada bazı sayfalar, böyle bir iddianın gerçeği yansıtmadığını Burhan Akdağ’ın yalan söylediğini dile getirdi.Müge Anlı, eski eşini iddialarına henüz yanıt vermedi.

Burhan Akdağ kimdir?Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup yazdığı haberleri ile gündeme geldi. Bu gelişmenin ardından Müge Anlı ile eski eşi Burhan Akdağ neden boşandı, mektupta ne yazdı merak konusu oldu.  Burhan Akdağ Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup yazarak yardım çağrısında bulundu. Daha önce iki kez evlendiği Müge Anlı’yı Erdoğan’a şikayet eden Burhan Akdağ, yazdığı iddia edilen mektupta, “Programına katıldığınız Müge Anlı yüzünden bu mektubu kaleme alma ihtiyacı hissettim” ifadelerini kullandı. İkilinin ayrılık süreci magazin haberlerinde sık sık yer almıştı. Akdağ, 14 Şubat 2018 yılında, Aysun Çardak ile dünyaevine girdi.

Müge Anlı ile Burhan Akdağ neden boşandı?

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!


Müge Anlı 1993 yılında hayatını birleştirdiği Burhan Akdağ ile 2008 yılında ayrılmıştır. Burhan Akdağ’da Müge Anlı gibi gazetecidir. Burhan Akdağ 3 kere evlenmiştir. Bu evliliklerin ikisi Müge Anlı ile olmuştur. Müge Anlı ile eşi olaylı bir şekilde boşanmışlardır. Müge Anlı eşini şiddet uyguladığı gerekçesi ile şikayet etmiştir. Basında bu konuyla ilgili birçok iddia yer almıştır. İkili şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmıştır. Burhan Akdağ’ın Koynumdaki Yılan isimli bir kitabı vardır.Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ'ın velayetini alınca eski kocası ile gece yarıları karakollara taşan olaylar yaşandı. Burhan Akdağ'ın iddiasına göre Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ'ın babası ile görüşmesine izin vermiyor. Müge Anlı ve Burhan Akdağ boşanma davalarından sonra mal varlığı yüzünden de mahkemelik olmuşlardı.