Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran 2021 ATV YouTube canlı izle! Müge Anlı bugünkü bölümde neler oldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran 2021 bugün canlı izle! Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran 2021 bugünkü bölüm tekrarı izle link bilgileri...

Televizyon 01.06.2021 - 09:11 01.06.2021 - 09:28 Volkan Arık

ATV’de Müge Anlı'nın sunduğu ve hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün de Fatma Öz cinayetinin detayları izleyici aktarılmaya devam ediyor. Müge Anlı'nın yoğun çabaları sonucunda çözülen cinayette Bahri, ikinci sevgilisinin itirafları sonrasında cinayeti itiraf etmek zorunda kalmıştı. Kan donduran olayın ayrıntıları Müge Anlı tarafından paylaşılırken Bahri'nin sevgilisi Yasemin Doğu’da canlı yayına katılarak yaşananları anlattı. Peki Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran 2021 ATV YouTube canlı izle link bilgileri…

ATV MÜGE ANLI 1 HAZİRAN 2021 BUGÜN CANLI İZLE

ATV Müge Anlı bugün canlı izle

ATV’de hafta içi her sabah ekranlara gelen ve uzun yıllardan beri de reytingleri zirvesinden düşmeyen Müge Anlı ile Tatlı Sert 1 Haziran 2021 canlı yayın bilgileri izleyenler tarafından merak ediliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV ile eş zamanlı olarak atv.com.tr adresi üzerinden canlı yayınlanıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölüm tekrarı YouTube izle seçenekleri için ise program sonrasında ATV YouTube kanalı ve Müge Anlı YouTube kanalını ziyaret etmek gerekiyor.

Müge Anlı'da Fatma Öz cinayetinde yeni gelişmeler

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir kayıp olarak aranan Fatma Öz'ün Sivas'ta bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı. Katil zanlısı sevgili Bahri, cinayeti nasıl işlediğini ayrıntıları ile anlatırken Müge Anlı ise aklına yatmayan bir şeyler olduğunu olayın böyle gelişmiş olmasının mümkün olmadığını söyledi. Bahri'nin sevgilisi olduğu iddia edilen Yasemin Doğu da dün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yaşananları anlattı. Yasemin Hanım, Bahri'nin uzun zaman önce cinayeti kendisine itiraf ettiğini söylerken hiçbir şekilde Fatma Hanım'la tanışmadığını ifade etti. Ancak Yasemin Hanım'ın bu açıklamaları ne Müge Anlı’yı ne de stüdyoda bulunan diğer konukları ikna etmeyi başaramadı. Müge Anlı, Rahmi Özkan, Şevki Sözen ve Fatma Öz'ün oğlu ve kardeşi, Yasemin Hanım'ın cinayeti işlerken orada olduğunu ya da evi temizlediğini düşünüyor.

ATV Müge Anlı 1 Haziran saat kaçta başlıyor?

ATV ekranlarında yaklaşık 14 yıldan bu yana hafta içi her sabah izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı saat 10.00’da başlıyor saat 13.00'te sona eriyor. Canlı olarak ekranlara gelen programın tekrarı ATV YouTube kanalı ve Müge Anlı YouTube kanalı üzerinden programdan hemen sonra yayınlanıyor.

ATV 1 Haziran 2021 yayın akışı

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

23:45 Bir Zamanlar Çukurova

02:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Müge Anlı canlı yayın telefonları ve WhatsApp ihbar hattı

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunduğu ve hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert sosyal yardım konularında da son derece aktif. Bu nedenle de izleyiciler Müge Anlı canlı yayın telefonları ve WhatsApp ihbar hattı numaraları içinde arama motorunda yoğun araştırmalar yapıyor. Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı numarası 2021 0535 365 52 52 ve iletişim numarası ise 0212 354 44 25’dir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@