Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kahreden haber geldi. Henüz 16 yaşında olan İzmirli Durdu Nur'u kim kaçırdı. 81 gündür kızını göremeyen annenin dramı herkesi üzdü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 16 yaşındaki Durdu Nur aranıyor. Durdu Nur'u kim kaçırdı, 16 yaşında olması nedeniyle Durdu Nur nerede olduğu kim tarafından kaçırıldığı merak ediliyor.

Müge Anlı durdu nur annesine ders verdi!

Daha önce nişanlandırıldığı için Müge Anlı, Durdu Nur'un annesine ders verdi. Durdu Nur'un daha önce nişanlandırılmasına isyan eden Müge Anlı, 16 yaşındaki kızın hayalleri olur, okulu olur, kendi hayatını kurtarır. Sizin onu nişandırmanız başlı başına suç, bundan sonrasından siz de suçlusunuz, kız hamile kalsa 17 yaşında anne olsa o çocuğa da yazık değil mi diyerek gündüz kuşağında dersini verdi.

Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı! Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı!

Durdu Nur'un sevgilisi kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Durdu Nur'un tiktoktan tanıştığı bir kişiye kaçtığı tahmin ediliyor. O da 17 yaşında olduğu için Müge Anlı Durdu Nur'u bulmak için her yolu deneyecek.

Gündüz kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 8 Haziran tarihinde aranmaya başlayacak Durdu Nur evine geri dönecek mi yoksa sevgilisiyle 18 yaşını bekleyip evlenecek mi bekleyip göreceğiz.