ATV sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bir cinayet daha aydınlatıldı. Güldane Biçer'i eşi Osman Biçer öldürdüğü ortaya çıktı! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Güldana Biçer'i eşi Osman Biçer öldürdüğü ortaya çıkarken Osman Biçer, yer kazarak e

ATV sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bir cinayet daha aydınlatıldı. Güldane Biçer'i eşi Osman Biçer öldürdüğü ortaya çıktı! Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Güldana Biçer'i eşi Osman Biçer öldürdüğü ortaya çıkarken Osman Biçer, yer kazarak eşini gömüyor.

Karanlıkta kalan cinayet 10 yıl sonra çözüldü!

Anneniz başka bir erkekle kaçtı diyerek evine geri dönen Osman Biçer, dün canlı yayındaydı. Katil zanlısı Koca gömdüğü yeri gösterdi! Bıçaklayarak öldürdü, bir yere gömdü! Gömdüğü yere dün polis ekipleri ulaştı. Güldane Biçer kardeşi canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Müge Anlı Güldana Biçer cinayeti canlı takip et!

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert araştırması pek çok vatandaş tarafından gerçekleştirilmektedir. Program her bölümünde yeni şoklar yaşanmasına neden olmaktadır. Kayıpların altında yatan gizler ortaya çıktıkça hayretler de artmaktadır. 25 Şubat bölümü de bu açıdan oldukça enteresan bölümlerden biri olarak kaydedilmiştir.

Bir bölüm içerisinde birden çok konu işleyen Müge Anlı, konuklarına sorduğu sorularla zekasını göstermektedir. Pek çok konuk daha farkına varmadan enteresan itiraflarda bulunmaktadır. Müge Anlı tarafından alınan itiraflar ise davaların çözümlenmesinde delil olarak kullanılmaktadır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı Yayını


Canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri adeta ekrana kilitlemektedir. Hafta içi her gün ATV ekranlarından seyircisi ile buluşan usta isim bugün de tüm gözlerin üzerine çevrilmesini sağlamıştır.

Canlı yayını takip etmek isteyenler saat 10:00 itibari ile ATV ekranları başındaki yerlerini almaktadır. ATV resmi internet sitesinde bulunan canlı yayın bölümünden programın online olarak seyredilmesi de mümkündür. Ancak gündüz kuşağında yayınlandığı için iş gereklilikleri yüzünden geniş bir kitle programı seyredememektedir. Siz de bu kesimdenseniz internet üzerinden açıklayacak olduğumuz alternatif yöntemler sayesinde programı seyredebilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 Şubat 2021


Müge Anlı ile Tatlı Sert 25 Şubat 2021 yayınında olanlar izleyicilerin hayretler içerisinde kalmasına yol açmıştır. Hem bu neden yüzünden hem de programı kaçırdıkları için yayını arama motorlarından bulmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Pek çok insan özellikle mobil cihazlarından yayını takip edip edemeyeceklerini merak etmektedir.

Canlı olarak yayınlanan program, sona ermesinden hemen sonra online olarak yayına açılmaktadır. Siz de gerek yeniden izlemek istemeniz halinde gerek farklı nedenler yüzünden yüklenen içerikleri online olarak seyredebilirsiniz. Üstelik internet üzerinden yayınlara katılmak için belli sitelere üye olmanız da gerekmemektedir. Haberimizin devamında canlı yayın kayıtlarına ne şekilde erişebileceğinizi net bir şekilde öğrenme şansını da bulacaksınız.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Ne Oldu?


Hülya Avşar’ın kızını aradığı bölüm Müge Anlı ile Tatlı Sert konuları arasında en merak edilenlerden biri haline geldi. Henüz 15 yaşında iken anne olan Hülya, kızından uzun süreden bu yana haber alamıyor. Hülya, yaşadıkları ile izleyenleri adeta gözyaşlarına boğdu. Acılı anne kendi yaşadıklarının kızının başına gelmesinden endişe ediyor.

Yayına katılan Hülya Avşar, kızını Helen’in kuzeni olan nişanlısı tarafından kaçırıldığını söyledi. Henüz 15 yaşında olan Helen çocuk şube ihbarı ile bulunmaya çalışılacak. Gelişmeler ve Helen’in bulunup bulunamayacağı ise programın yeni bölümlerinde ortaya çıkacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Konular


Müge Anlı ile Tatlı Sert konuları ATV ekranlarında 10:00 ila 13:00 saatleri arasında yayınlanmaktadır. Programda konular o anki gelişmelere göre değişen uzunluklarda yayınlanmaktadır. Özellikle yeni gelişmeler olduğunda ya da telefon bağlantıları gerçekleştiğinde konu tartışmaları uzayabilmektedir. Yayınlanan son bölümde de açıklanan içerikler üzerinde ciddi şekilde durulmuştur. Bölümü kaçıranların internet sitelerinin yanı sıra programın Youtube hesabı üzerinden seyretmeleri de mümkündür.

Yayına yeni bir kayıpla devam eden Müge Anlı, annesinden 3 gündür haber alamayan Gökhan’ı da programa konuk etti. Annesi rahatsız olduğu için kendisinden haber alınamayan kadının hayatından endişe ediliyor. Yaşlı kadının kolunda sevgi izi olmaması da bulunmasını zora sokuyor. 69 yaşında olan Melahat Şengüler için anında duyurular yapıldı. Gökhan, annesinin gece dışarı çıkmasının da bulunmasını zora soktuğunu ortaya koymuştur. Bu konunun sonucu da ilerleyen bölümlerde açığa çıkacaktır.