Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 4 gündür kayıp olan 30 yaşındaki İranlı Marjan bulundu. Müge Anlı'ya çıkan Marjan söylediği yalanlarla kafaları karıştırdı.

TEB İnternet Alışverişine 1.200 TL Nakit Hediye Ediyor!  TEB İnternet Alışverişine 1.200 TL Nakit Hediye Ediyor! 
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 4 gündür kayıp olan 30 yaşındaki İranlı Marjan bulundu. Müge Anlı'ya çıkan Marjan söylediği yalanlarla kafaları karıştırdı. Marjan neden yalan söyledi, kimden korkuyor? Marjan neyle tehdit edildi? Müge Anlı'ya kuliste neler anlattı?

Marjan adlı genç kadın bulundu. Bir arabaya zorla bindirilen genç kadın 4 gün sonra annesinin Müge Anlı'ya çıkması sonrasında bulundu. Programa katılan genç kadının tuhaf halleri ise kafaları karıştırdı. Bir şeyler gizlediği ve birilerinin adını vermek istemediği her halinden belli olan Marjan kafaları karıştırdı.

Nerede tutulduğuna, kimlerin kendisini kaçırdığına dair hiç bir şey söylemeyen ve çelişkili şeyler söyleyen Marjan izleyenleri şaşırttı. Reklam arasında Müge Anlı, Marjan ile konuştuğunu söyledi.

Müge Anlı, Marjan'ın anlattıklarını canlı yayına açıklamadı ancak Marjan'a "seni kaçıranlar düşündüklerin kişiler değil ben sana söyleyeyim. Sana dedikleri o şey de seni korkutmak için. Susarak yanlış yapıyorsun, daha büyük bela alıyorsun. Git kızım sen İran'a bence" dedi.

MÜGE ANLI'DAN MARJAN'A "BAK YANLIŞ YOLDASIN SÖYLEYEYİM" 

Programa katılan Marjan'ın tuhaf halleri dikkat çekerken, söyledikleri çelişkili cümlelerde Müge Anlı'yı çıldırttı. Genç kadın önce hiç bir şey hatırlamadığını söyledi. Ardından patates ve tavuk yedirdiklerine kendisine iyi baktıklarını söyledi. Sonra koronavirüs nedeniyle bırakmadıklarını söyledi. Dönüş için taksiye nasıl bindirildiğini de hatırlamadığını baygın olduğunu söyledi.

Marjan Ahadi, "Biri beni arkadam tuttu. 'Sakin ol bir şey olmayacak' dedi. Daha sonra bana bir şey koklattılar. Kendimden geçmişim. Kendime geldiğimde sokakta otuyordum. Ne olduğunu anlayamadım. Su bile içmedim, tuvalete gitmedim. Sonra da yolun kenarına bıraktılar. Taksiye binip işyerime gittim." dedi.

Sosyal medyada olay için farklı yorumlar yapıldı. Kimileri İranlı kadının ünlü olmak için böyle bir şey yaptığını, kimileri programın kurgu yaptığını söyledi. Bazıları ise kadının tehdit edildiğine inandı.