ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile fırtına gibi esen adeta reytingleri silip süpüren Müge Anlı geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ara vermişti. Her gün programı milyonlarca kişi tarafından izlenen başarılı sunucu şu sıralar yaz tatili yapıyor. Müge Anlı'nın özel hayatı da izleyiciler tarafından çok merak ediliyor ancak ünlü sunucu mümkün olduğu kadar gözlerden uzak bir hayat yaşamaya gayret gösteriyor. Programının sezon finali yapması sonrası soluğu tatilde alan Müge Anlı'nın makyajsız hali Dün sosyal medyaya bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcıları başarılı sonucunun fotoğrafına adeta yorum yağdırdı.

Ekranların en sevilen ve güvenilir isimlerinden olan Müge Anlı Atv ekranlarında sunduğu programın sezon finali yapması sonrasında tatile çıktı. Yoğun bir sezon geçiren güzel sunucu tatilde makyajsız fotoğrafı ile de Magazin basınına yakalandı. Müge Anlı'nın makyajsız fotoğrafı dün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Sosyal medya kullanıcıları ise başarılı Sunucunun makyajsız haline de beğeni ve yorum yağdırdı.

muge-anli-makyajsiz-hali-ile-bile-sosyal-medyayi-salladi-ekranlarin-en-cok-konusulani-her-zaman-1

Müge Anlı'nın doğal güzelliği çok konuşuldu

Son dönemlerde özellikle arama motorunda Müge Anlı'nın saçı peruk mu Müge Anlı'nın makyajsız hali gibi aramalar yoğun bir şekilde yapılıyordu. Ünlü Sunucunun makyajsız fotoğrafı ise dün sosyal medyanın gündeminde en çok konuşulan konular arasında yer aldı. 47 yaşındaki Müge Anlı makyajsız hali ile de sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça güzel bulundu. Instagram'da fotoğrafı paylaşan magazin sayfalarına adeta yorum yağarken izleyiciler Müge Anlı'nın doğal halinin bile çok güzel olduğunu savundu.

muge-anli-makyajsiz-hali-ile-bile-sosyal-medyayi-salladi-ekranlarin-en-cok-konusulani-her-zaman-3

Sezon finalinde tatilin tadını çıkarıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı çok başarılı bir sezon geçirdi. Özellikle sezonun son haftalarında Büyükşen cinayeti ile çok konuşulan programın sona ermesi sonrasında ünlü sunucu Müge Anlı'da soluğu tatilde aldı. Ailesi ile birlikte tatile çıkan ve sezonun yorgunluğunu atan Müge Anlı Eylül ayının başlarında yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor.