Sosyal medyaya girişi ile büyük olay yaratan Müge Anlı yaptığı son paylaşımla araştırmaları da beraberinde getirdi. Peki Müge Anlı pamukların sırrı ne demek? Pamukların Sırrı ne anlama geliyor?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Müge Anlı Instagram hesabından “Pamukların sırrı, yarın akşamı bekleyin” Notunu paylaşınca izleyicilerin de merakını uyandırdı. Peki Müge Anlı Pamukların Sırrı nedir? Müge Anlı Pamukların Sırrı ne anlama geliyor? İşte Müge Anlı’nın bir sosyal medya hesabından paylaştığı Pamukların Sırrı…

MÜGE ANLI PAMUKLARIN SIRRI NEDİR?

Araştırmacı gazeteci müge anlı sosyal medyada hesabından paylaştığı videoda elindeki bir avuç pamuğu objektife üflüyordu. Müge Anlı’nın bu paylaşımı sonrasında izleyiciler yeni bir televizyon programına daha başlayacağı iddiasını gündeme getirdi. Müge Anlı da paylaştığı gönderi de Pamukların Sırrı, yarın akşamı bekleyin ifadelerini kullandı. Ünlü televizyoncu müge anlı bu konuda detaylı bir açıklama yapmadı. Şu anda sosyal medyada Müge Anlı’nın yaptığı paylaşımın sırrı merak ediliyor. Detaylar geldikten sonra haberimizde sizlerle paylaşacağız…

muge-anli-pamuklarin-sirri-ne-demek-muge-anli-pamuklarin-sirri-anlami-ne-2

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BİTİYOR MU?

Müge Anlı bu paylaşımı sonrası Müge Anlı ile Tatlı Sert bitiyormuş soruları da gündeme geldi. Ancak ünlü sunucunun programı bırakmak gibi bir durumu söz konusu değil. Yani Müge Anlı İle Tatlı Sert Atv ekranlarında devam edecek. Fakat daha önce de müge anlı ek programlar yapmış özellikle girişimci kadınlara destek olmuştu. Yeniden böyle bir projenin gelebileceği konuşuluyor.