Müge Anlı ile Tatlı Sert'te eşi benzeri rastlanmamış bir kavga oldu. Tartışmaların boyutu hakareti de geçince herkes şaşırdı. Müge Anlı bile ne diyeceğini bilemedi. Stüdyodaki izleyiciler bu olaya canlı bir şekilde tanıklık etti...

Meteoroloji Dışarı Adım Atmayın Diyor! Sağanak Yağış Cumartesi Pazar Günlerini Esir Aldı! Meteoroloji Dışarı Adım Atmayın Diyor! Sağanak Yağış Cumartesi Pazar Günlerini Esir Aldı!

Müge Anlı'da zaman zaman çeşitli tartışmalar meydana gelebiliyor. Ancak bu sefer olay kavga boyutuna ulaştı. Araya giren çalışanlar her iki tarafı da sakinleştirmeye çalışsalar bile bu kolay olmadı. Müge Anlı, yaşananlardan sonra ne diyeceğini bilemedi. ATV'de yayımlanan programa dair detaylar...

Necla ve Serdar Yüz Yüze Geldi!

Müge Anlı'nın milyonlarca izleyiciye sahip programı 16. sezonuyla yine ekranlardaki yerini aldı. Ancak son bölümde, stüdyoda yaşananlar izleyenleri şaşkına çevirdi. Necla isimli bir annenin, kızı Melike ve torununun zorla bir yerde alıkonulduğu iddiasıyla programa katılmasının ardından, Melike'nin programın sonlarında telefonla katılımı büyük bir gerilime sebep oldu. Melike'nin sonraki programda annesi Necla ve eşi Serdar ile yüz yüze gelmesi, stüdyonun gergin anlar yaşamasına neden oldu.

mügeanlikavga

Bir Anda Eşine Saldırmaya Başladı!

Melike ile Serdar'ın tartışması hakaret boyutuna ulaştı ve ikisi de canlı yayında birbirlerine saldırmaya başladı. Bu beklenmedik durum karşısında Müge Anlı şaşkınlık yaşadı ve güvenlik ekiplerinin müdahalesi gerekti.

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Müge Anlı programında yaşanan kavga, bir anda sosyal medyanın gündemine yerleşti. Pek çok kişi bu yaşananların haksızlık olduğunu savunurken, kimisi ise Müge Anlı'nın neden zamanında müdahalede bulunmadığına isyan etti. ATV'deki program, yeni sezonunda da reyting rekorları kırmaya devam ediyor.