Her yıl milyonlarca kişinin başvurduğu programa evli fakat karısının kaçırıldığını düşünen Muammer Bey başvuruda bulunmuştur. Her fırsatta karısını çok sevdiğini onu yeniden görmek istediğini belirten Davut Bey Müge Anlı’dan karısı Sevgi Hanım’ı bulması adına yardım istemiştir. Müge Anlı kısa bir zaman zarfı içerisinde beyefendinin karısına ulaşmış ve stüdyoya gelmesini sağlamıştır. Ancak adamın anlattığı olayın, aslında onun dediği şekilde yaşanmadığı da ortaya çıkmıştır.

Davut bey karısının kaçırıldığını açıklamaya devam etse de Davut Bey’in 51 yaşındaki karısı Sevgi Kıranlı başka bir adamla isteyerek gittiğini de hem Müge Anlı’ya hem de ekran başındaki seyirciye açık yüreklilikle söylemiştir. Ancak söz konusu olayın ilgi çekici tarafı da Müge Anlı’nın sinirlendiği kısmı da bu değil. Sevgi Kıranlı’nın onun için kocasından çocuklarından ve torunlarından vazgeçtiği adamın da evli olduğu gerçeği ekrandaki izleyicilerin de şaşırmasına neden olmuştur.

Müge Anlı Neden Küplere Bindi


Sevgi Kıranlı ve Muammer Cambaz’ın stüdyoya geldikten sonra yaptığı açıklamalar, Müge Anlı küplere bindi haberlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Sevgi Kıranlı’nın 5 tane çocuğu ve 4 tane de torunu vardır. Aynı zamanda eşine olan aşkını her fırsatta belli eden Davut Kıranlı onu affedeceğini ve evine dönmesini istediğini açıklamıştır. Ancak Müge Anlı programında meydana gelen olaylar, Davut Bey’in isteğinin yerine gelmemesine neden olmuştur.

Davut Bey Müge Anlı programına ilk kez çıktığı günlerde, Sevgi Kıranlı’nın kaçtığı Muammer Cambaz gözaltında tutuluyordu. Bu nedenle de stüdyoya henüz gelmemişti. Ancak Müge Anlı’nın programına canlı bağlantı sağlamış ve oraya gelip Sevgi’yi götüreceğini karısını terk ettiğini herkese duyurmuştur.

Yaşanan Olaylara Müge Anlı’nın Tepkisi


Sevgi Kıranlı’nın birlikte yaşamaya başladığı ve kendisine kaçtığını açıkladığı Muammer Cambaz’ın eşi Semiha Cambaz’da stüdyoya konuk olmuş ve Muammer Bey’e boşanma davası açacağını açıklayarak bütün izleyenlerin takdirini toplamıştır.

Yaşanan olaylara Müge Anlı’nın tepkisi ise; oldukça settir. Müge Anlı Sevgi Hanım ve Muammer Bey’in davranışında saygı duyulacak ve onaylanacak hiçbir durumun söz konusu olmadığını ev durumdan ötürü mağdur olan Semiha Cambaz’a her konuda destek çıkacağını da açıklamıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen ve çocuklarını büyütmek isteyen Semiha Hanım ise, canlı yayın üzerinden yetkililerden iş istediğini duyurmuştur.

Olayın Kopma Noktası Nasıl Gerçekleşti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan olayın kopma noktası ise; Davut Bey’in” Güzelim evine dön” çağrılarına karşılık vermeyen Sevgi Hanım yüzünden gerçekleşti. Kısmi felç geçirdiği için karısının onu terk ettiğini ve beraber kaçtığı Muammer Bey’in kendisinin elemanı olduğunu açıklayan Davut Bey, son olarak kardeşine evine gelmeyeceksen bile babanın evine dön çağrısında bulundu.

Sevgi Hanım kendi torunları için elin çocuğuna bakamam söylemlerinde bulunsa da Muammer Bey’in Semiha Hanım’dan olan çocuklarına bakacağını ve bunun için söz verdiğini de açıklamıştır. Müge Anlı’da yaşanan olay hakkında sonuç alınamamış olsa da Semiha Hanım çocuklarını vermeyeceğini açıklarken, Sevgi Hanım’ın erkek kardeşinin onu sildiğini söylemesi ve borç adı altında başlık parası isteğinde bulunması hem izleyicilerin hem de Müge Anlı’nın şaşırmasına neden olmuştur.