ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümleriyle herkesi ekranlara kitlemeye devam ediyor. Müge Anlı'da geçtiğimiz hafta Sevgi Kıranlı olayı gündem yarattı. 49 yaşındaki 5 çocuk annesi Sevgi Kıranlı, bundan üç ay önce kendisinden 15 yaş küçük olan ve 3 çocuk babası şoförü Muammer Cambaz’a kaçtı. Bunu isteyerek yaptığını söylemesi şaşkınlık yaratırken, kendisinden ısrarla vazgeçmeyen eşi Davut Kıranlı'nın intihar ettiği iddiası sosyal medyayı salladı. Bunun üzerine Müge Anlı Sevgi Kıranlı kimdir? merak konusu oldu. Detaylar haberimizde...Müge Anlı'da geçtiğimiz hafta kendisini istemeyen ve başkasına kaçan kapısına "güzelim" diye seslenen Davut Kıranlı'nın 12 Şubat günü yayınlanan yeni bölümün ardından intihar ettiği iddia edildi. Bir arabanın önüne atladığı öne sürülen Davut Kıranlı öldü haberi bir anda gündem oldu. Bunun üzerine bir açıklama gelmedi ama Davut Kıranlı'nın karısı Sevgi Kıranlı merak konusu oldu.

Davut Kıranlı, Müge Anlı'ya katılarak 3 aydır eşi Sevgi Kıranlı'dan haber alamadığını ve büyü yapılarak kaçırıldığını öne sürmüştü. Davut Kıranlı'nın ardından, Sevgi'yi kaçırdığı iddia edilen Muammer Cambaz'ın eşi de yayına katılarak bildiklerini anlattı.

Eşini geri istediğini söyleyen Davut Kıranlı; “Köyümüze gelen bir şoför vardı. 35 yaşındaki Muammer Cambaz adında bir adamdı. Karıma büyü yaptı, kaçırdı. Sevgi ile aramızdaki aşk çok büyüktü. Farklı koltuklarda bile oturmazdık. Muammer, evime geldi. Kül döktü, aşık etmek için büyü yaptı. Karımı kaçırdı” dedi.

Müge Anlı kısa süre sonra Sevgi Kıranlı ve Muammer Cambaz'ı bulduğunu açıkladı. Ancak Sevgi Kıranlı, kendi rızası ile Muammer ile kaçtığını ona çok aşık olduğunu söyledi. Öte yandan Muammer Cambaz da Sevgi ile benzer şeyler söyledi. Onu bırakmayacağını da sözlerine ekledi. Bunlara inanmayan Davut ise ısrarla karısını istediğini dile getirdi.

Müge Anlı Sevgi Kıranlı kimdir?


Ordu'nun Akkuş ilçesinde yaşamını sürdüren Sevgi Kıranlı, 4 çocuğu ve beş torununu kendisinden 15 yaş küçük şoförü Muammer Cambaz'a kaçmış. Hatta kendisini kaçırması için Muammer'e hamile kaldığını söyleyen Sevgi, kızı ve damadının Muammer ile mesajları gördükten sonra kendisini tartakladığını bu yüzden kaçtığını anlattı. Davut'un kendisine yıllardır çok çektirdiğini canlı yayında anlatan Sevgi, Muammer'i denizler kuruyana kadar seveceğini de dile getirdi.

Kaçtıktan sonra Trabzon, Giresun gibi yerlerde gidip fındık toplayan Sevgi ve Muammer, eşleri Müge Anlı'ya katıldıktan sonra ortaya çıktı.