Atv Müge Anlı Şilan Topal kimdir? Şilan Topal olayı ne kim kaçırdı neden kaçırıldı? Şilan Topal olayı hakkında merak edilen detaylar haberimizde…

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında özellikle bugün Şilan Topal olayı gündeme damga vurdu. 1 çocuk annesi genç kadın boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından kaçırıldı. Kaçırıldığı günden bu yana genç kadından haber alınamazken aile kızlarını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Peki Müge Anlı 9 Eylül 2021 son bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Şilan Topal olayı nedir?

ATV’nin izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Eylül 2021 yeni bölümde yeni bir kayıp dosyasını daha açtı. 22 yaşında bir çocuk annesi Şilan Topal boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından zorla kaçırıldı. O günden bu yana genç kadının hayatından endişe eden Ailesi herhangi bir haber alamadığı. Çaresiz aile kızlarını bulmak için soluğu Müge Anlı'da aldı. Müge Anlı 9 Eylül 2021 günü Şilan Topal dosyasını açtı ve genç kadını bulmak için çalışma başlattı. Peki Müge Anlı Şilan Topal olayı nedir? Şilan Topal kimdir neden kaçırıldı?

MÜGE ANLI ŞİLAN TOPAL KİMDİR?

Survivor Elemesine Eski Sevgili Damgası! Tepki Çeken Eleme Kararı Sonrası Eski Sevgili Paylaşımı da Olay Oldu! Survivor Elemesine Eski Sevgili Damgası! Tepki Çeken Eleme Kararı Sonrası Eski Sevgili Paylaşımı da Olay Oldu!

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Bugün acil bir kayıt dosyası ele alındı. 8 Eylül 2021 günü Şişli'de 22 yaşındaki 1 çocuk annesi Şilan Topal boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından silah zoruyla kaçırıldı. Haberlere de yansıyan olay Türkiye'yi şoke ederken aile kızlarını aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına geldi. Evinin önünden eşi tarafından kaçırılan genç kadının hayatından endişe ediliyor. Herkesin gözü önünde silahla birlikte taksiye bindirilen ve kaçırılan genç kadını Müge Anlı ile Tatlı Sert programı da aramaya başladı. Uzaklaştırma kararı olan eş hakkında yakalama kararı da bulunuyor.

muge-anli-silan-topal-kimdir-silan-topal-olayi-ne-kim-kacirdi-2

14 YAŞINDAN BERİ ŞİDDET GÖRÜYOR

Şilan Topal, bundan 8 yıl önce şu anda eşi olan Mithat Topal tarafından zorla kaçırıldı. Genç kadın o zamandan bu yana şiddet ve tehdit görürken 18'inden sonra evlendi. 1 çocuk annesi olan 22 yaşındaki genç Kadın eşinden gördüğü şiddet nedeniyle defalarca şikayetçi oldu ve boşanma kararı aldı. Uzaklaştırma kararı olan eş ise genç kadını her fırsatta kaçırıp darp etmeye devam etti. Son olarak 8 Eylül 2021 akşamı genç kadının evinin önüne taksiyle gelen ve yanında bulunan 2 kişi ile birlikte genç kadını silah zoruyla arabaya bindiren eş kaçırdı.

TAKSİCİ YAŞANANLARI ANLATTI

Şilan Topal'ın evinin önünden kaçırıldığı sırada taksiyle kaçıran kişilere getiren taksici de bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yaşananları anlattı. Evin önünden kadını aldıktan sonra birisinin boğazına yapıştığını ve kendisine aracı sürmesini söylediğini belirten taksici daha sonra Tarlabaşı'na gittiklerini kadın ve adamın burada indiğini yanında bulunan 2 kişinin de 100 metre ilerledikten sonra araçtan indiğini dile getirdi. Genç kadını kaçıran onlarla herhangi bir alakası olmadığını söyleyen taksi şoförü daha arabaya bildikleri anda şüphelendiğini ancak korktuğunu ve devam etmek zorunda kaldığını dile getirdi. Genç kadının araçta hiç tepki vermediğini de söyleyen taksici karşıdan gören birinin asla kaçırılmış olduğunu düşünmeyeceğini ifade etti.