İstanbul Sarıyer'de kaldığı öğrenci yurdundan 6 gün önce ayrılan ve kendisinden Bir daha da haber alınamayan üniversite öğrencisi Hamit Egemen'in cesedi bulundu. Genç üniversite öğrencisinin Ailesi oğullarını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da başvurmuştu. Peki Hamit Egemen nasıl öldü?

İstanbul Sarıyer'de öğrenci yurdunda kalan Hamit Egemen 6 gün önce yurttan ayrıldığı ve bir daha da kendisinden haber alınamadı. Üniversite öğrencisinin Ailesi çocuklarını bulabilmek için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da başvurdu. Genç öğrencinin yurttan çıktıktan sonra bir al mağazasına uğradığı ve av tüfeği aldığı tespit edilmişti. Yurdun hemen yanında bulunan ormanlık alanda bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi de araştırma yaptı. Yapılan araştırmalar sonucunda üniversite öğrencisinin cansız bedenine ulaşıldı. Peki, Hamit Egemen nasıl öldü?

Yanında av tüfeği bulundu

Üniversite öğrencisi Hamit Egemen'in cansız bedeni yurdun yakınlarında bulunan ormanlık alanda bulundu. Yapılan ilk incelemede genç öğrencinin cansız bedeninin yanında av tüfeği olduğu tespit edildi. Üniversite öğrencisi Hamit Egemen'in intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

muge-anlida-aranan-hamit-egemenin-cesedi-bulundu-genc-universite-ogrencisi-nasil-oldu-2

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Aile bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başvurmuştu

İstanbul Sarıyer'de Bahçeköy Kredi Yurtlar Kurumu öğrenci yurdunda kalan Hamit Egemen 1 Nisan Cuma günü öğlen saatlerinde yurttan ayrılmıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi olduğu öğrenilen Hamit Egemen bir daha geri dönmedi. 20 yaşındaki genç için Ailesi polise kayıp başvurusunda bulundu. Aynı zamanda aile ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da başvurarak çocuklarını aramaya başladı.

Yaklaşık 6 günden bu yana ortada olmayan Hamit Egemen İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri tarafından iz ve kabukları ve köpekleri ile yurdun çevresinde bulunan ormanlık alanda arandı. Yaklaşık 1 saat devam eden aramalar sonucunda genç üniversite öğrencisinin cansız bedenine ulaşıldı. Olay yerinde savcı ve olay yeri inceleme ekipleri inceleme gerçekleştirdikten sonra otopsi yapılmak üzere gencin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yanında satın aldığı av tüfeği de bulunan gencin intihar etti ihtimali üzerinde duruluyor.