ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan hemşire Muhammet Aslan'la ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. Acı haberi canlı yayında duyuran Müge Anlı, hemşire Muhammet Aslan'ın ormanlık alanda bileklerini keserek intihar ettiğini açıkladı.

ATV’de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hemşire Muhammet Aslan olayı hafta başından bu yana gündemdeydi. Ailesi 6 gündür haber alamadıkları Muhammet Aslan için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuş ve arama çalışmaları başlamıştı. Kumar bağımlılığı olduğu ve borç batağına düştüğü tespit edilen hemşire Muhammet Aydın’ın acı haberi geldi. Genç hemşirenin cesedi polis ekiplerinin arama çalışması başlattığı ormanlık alanda bulundu.

6 gün önce ortadan kaybolmuştu

İstanbul Sultangazi’de yaşayan hemşire hemşire Muhammet Aslan, 6 gün önce ortadan kaybolmuştu. Ailenin kayıp başvurusu üzerine genç hemşire her yerde aranıyordu. Ancak arama çalışmalarından sonuç çıkmayınca aile ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da başvuru yaptı. Dün arama çalışmaları son sinyalin tespit edildiği ormanlık alanda yoğunlaştı. Aramalara polis helikopteri de havadan destek verdi. Atlı polislerin de katıldığı arama çalışmaları sonucunda Muhammet Aslan'ın cesedi Sultangazi Kent Ormanı'nın derinliklerinde bulundu. Yapılan ilk incelemede genç hemşirenin intihar ettiği sonucuna varıldı. Genç hemşirenin bulunduğunda bileklerini kestiği tespit edilirken olay yerinde yapılan incelemenin ardından cesedi otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumuna götürüldü.

muge-anlida-aranan-kayip-erkek-hemsire-muhammet-aslanin-cesedi-bulundu-3

Gözden kaçırmayın

Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor? Atatürk Havalimanı İçin Skandal Bir İddia Daha! Erdoğan Neden Kendine Özel Bıraktı? Yeni Limanı Neden Kullanmıyor?

Sanal kumar intihara sürükledi

Müge Anlı bugün Tatlı Sert programında da aranan genç için bugün Müge Anlı da açıklamalarda bulundu. Genç hemşirenin internet üzerinden kumar oynadığını ve çok borcu olduğunu söyleyen Müge Anlı, acı haberi alan ailenin ise perişan olduğunu dile getirdi. Muhammet Aslan'ın amcası Sinan Aslan da Müge Anlı'nın canlı yayınına bağlanarak önemli iddialarda bulundu. Sinan Aslan "Canımız yanıyor. Diğer ailelerin canının yanmasını istemiyorum. Burada ailelere çok iş düşüyor." dedi.