Müge Anlı'da bir kadın cinayeti daha. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kadın cinayetlerin son kurbanı Hatice tusu oldu.

Müge Anlı'da bir kadın cinayeti daha. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kadın cinayetlerin son kurbanı Hatice tusu oldu. Aydın Didem'den gelen kötü haber herkesi şok etti. Müge Anlı'da Hatice Tusu ölümü şok etti. Sevdiğimden Öldürdüm diyen Suat Aksoy şok etti.Müge Anlı'da Hatice Tusu 4 günde bataklıkta bulundu!Türkiye bunu konuşuyor. Korkunç bir cinayete kurban giden Hatice tusu, kadın cinayetlerin son kurbanı. Emekli hemşire olan Hatice tusu, Aydın Didem'de yaşıyordu. Hayata sıkı sıkı bağlı emekli kadın, Ankara'da memuriyet yıllarında yer aldığı Koro'da erkek arkadaşı tarafından katledildi. Koro çalışmalarında tanıştığı Suat Aksoy sonu oldu.10 Ekim'den itibaren bulunmuyordu!Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan oğlu hayatından endişe ediyor. Görkem'in şüphesi evlerinin terasında yakaladığı bankacı tarafından öldürüldü. İki çocuk babası olan emekli bankacı Hatice Tusu'nun aynı koroda katiliyle şarkı söylerken görüntüleri şok etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert Hatice Tusu acı sonunu buldu. Kayıp kadının izi sonrası korkunç bir cinayete kurban gittiği öğrenildi.Suçunu itiraf etti!Göstermiş olduğu yerde Hatice Tusu cansız bedenine ulaşıldı. Emekli bankacı Hatice Tusu'yu boğarak katletti ve talihsiz kadını bataklığa attı. Bir cafede yakalanan Katil Zanlısı Didim Adaliyet sarayında herşeyi ittiraf etti. Koroda tanışıp bir süre arkadaşlık yaptıkdan sonra öldürülen Hatice Tusu alkolin etkisiyle iki çocuk annesini elle boğarak öldürdü.Cinayetin ayrıntıları soğuk kanlılıkla anlatan emekli bankacı öldürdüğü Hatice Tusu bataklığa atarak öldürdü. Mahkemenin tutuklanmasına karar verdiği katil Söke'ye götürüldü. Çok sevdiğim için öldürdüm diyen bankacı pişmanım dese de emekli Hatice Tusu geri dönmeyecek.Son üç günde dört kadın öldürüldüğü Türkiye'de Hatice Tusu 2 günde Müge Anlı buldu.Hatice Tusu sonrası herkes yasta!Türkiye'de kadın cinayetleri gün geçmesin ki artmasın. Ailesi kendinisi suçlu hissediyor. Arkadaşları onu koruyamamanın üzüntüsünü yaşarken haberlere eski sapık olarak lanse edilmesini istiyor. Türkiye Hatice Tusu gidişine ağlıyor.

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...


Hatice Tusu kim öldürdü?

Hatice tusu öldüren kişi Suat Aksoy! Kendisi hem Koroda Hatice Tusu'nun ekip arkadaşı hem emekli bir bankacı.