ATV ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile Tatlı Sert programında büyük olay. Hülya Avşar'ın 15 yaşındaki kızı Helen Avşar kaçırıldı manşetiyle 24 Şubat 2021 çarşamba günü yayını yapan Müge Anlı büyük olay ilk olarak Hülya avşar konusunda geldi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile Tatlı Sert programında büyük olay. Hülya Avşar'ın 15 yaşındaki kızı Helen Avşar kaçırıldı manşetiyle 24 Şubat 2021 çarşamba günü yayını yapan Müge Anlı büyük olay ilk olarak Hülya avşar konusunda geldi. Annesi Hülya Avşar olunca; bu Hülya Avşar mı kim diyen olursa, bu bamba bir Hülya Avşar olduğunu söyleyelim. Yani programda Hülya Avşar'ın 15 yaşındaki kızı Helen deyince herkes bir duraksadı ancak hikaye girdikçe bu kadar da olmaz dendi. Çünkü İsmail Günden (Helen Avşar'ın babası İsmail Günden ve Müge Anlı büyük bir kavgaya tutuştu!

MÜGE ANLI: YARIN KIZI BULUP GETİRİRİMCanlı yayında İsmail Günden, Hülya Avşar'ın kötü bir kadın olduğunu dile getirmek isterken araya Müge Anlı oldu. Banane Müge Hülya Avşar'dan sen Helen'i getir. Bu kız daha 15 yaşında, evlendirildiği kaçıran kuzeni 2005 doğumlu. Ben bir gecede bulurum beni sinir etme diyerek Müge Anlı ve İsmail Günden birbirine girdi. Bak kapatırım telefonu ve kızı getirmem diyen İsmail Günden olayı git gide sinirlendi ve konuşursak Hülya Avşar'ın kızı Helen'e getirmem dedi.

Bu kadın alkolik!

Müge Anlı çıldıran olay bu kadın alkolik lafı oldu. İsmail Günden, Helen Avşar alkolik bu kadının sözüne inanmayın sözü sonrası Müge Anlı araya girdi ve kimseyi rahatsız etmeden kızı getirin dedi.Müge Anlı'nın sinirle bulup getiririm demesi üzerine İsmail Günden daha fazla konular açmayın, "yarın kızı bulup getiririm" diyerek konunun kapanmasını istedi. İsmail Günden, Helen Avşar'ı getirmesi istenirken asıl problemlerden biri Hülya Avşar'dan geldi.

Evlenmeden hamile kaldı: Cahildim kandım onlaraMüge Anlı ile Tatlı Sert programında Hülya Avşar sözleri herkese ağlattı. Evlenmeden hamile kalan Hülya Avşar, canlı yayında gözyaşlarını boğuldu! Cahimdim kandım onlara "Anneme ne yaşattıysam aynısını yaşıyorum" diyerek daha kötü birşey söyledi. Helen Avşar annesi Hülya Avşar'ı istemediği ortaya çıktı!

15 yaşındaki kızı annesini istemedi, 17 yaşındaki kuzenine kaçtı!Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Hülya Avşar itiraf ettikçe itiraf etti. Kızının kendisini sevmediğini, kızına tokat atmasa da bir kaç kere odaya kitlediğini itiraf ederek annesine sinirlenerek kuzeniyle nişanlandırılmasıyla kaçırılma olayı kapansa da daha büyük dramlar Hülya Avşar ve hayatında oldu!