Müge Anlı'da herkesi buz kestiren itiraf: “Kardeşimin öldürülmesi emrini annem verdi”

ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün bir cinayet itirafı gündeme damga vurdu. Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk dosyasında şok gerçekler tek tek ortaya döküldü.

Televizyon 02.06.2021 - 16:17 02.06.2021 - 16:26 Volkan Arık

ATV'de hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Yusuf Turhan, annesi ve babasının kayıp olduğunu öldürüldüklerinden şüphelendiğini söylemişti. 15 günden bu yana ortada olmayan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranırken, kayıp olayının altından seri cinayetler çıktı.

Kardeşine tehdit mektubu yazdı

Anne ve babasını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Yusuf Turhan ailesi ile ilgili bütün gerçekleri canlı yayında açıkladığında herkes buz kesti. Babasının uzun yıllar boyunca cinayet nedeniyle cezaevinde yattığını söyleyen Yusuf Turhan, amcasının azmettirmesi nedeni ile babasının çok sayıda cinayet işlediğini anlattı. Ayrıca bazı cinayetlerde amcasının da parmağını parmağı olduğunu iddia eden Yusuf Turhan'ın iddialarına amcadan da yanıt geldi.

Canlı yayın sonrası intihar girişimi

Kayıp Mehmet Turhan'ın kardeşi Yusuf Turhan da geçtiğimiz günlerde canlı yayına çıktı. Hakkındaki iddiaları yalanlayan Yusuf Turhan kardeşinin kendisini tehdit ettiğini daha sonrasında da hiçbir şekilde görüşmediklerini söyledi. Ancak Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı bazı ses kayıtlarından ardından Yusuf Turhan'ın canlı yayın sonrasında intihar girişiminde bulunması şüpheleri daha da güçlendirdi.

29 yıl sonra gelen itiraf

Kayıp Mehmet Turhan'ın kız kardeşi de bugün canlı yayına katıldı. Canlı yayına katılan abla, Havva isimli kız kardeşlerinin 29 yıldan bu yana kayıp olduğunu ve öldürüldüğünü bildiklerini söyledi. Cinayeti ise annenin azmettirdiği iddia edildi. Melahat Hanım açıklamasında, annesinin kendisine ‘Yusuf ve Mehmet’e Havva’yı öldürttüm’ dediğini öne sürdü. Bu açıklama sonrası Müge Anlı başta olmak üzere stüdyoda bulunan herkes şaşkına döndü.

muge-anlida-herkesi-buz-kestiren-itiraf-kardesimin-oldurulmesi-emrini-annem-verdi

29 yıldır kayıp olan Havva'nın cesedi nerede?

Turhan kardeşlerin birlikte öldürdüğü iddia edilen Havva'nın cesedinin nerede olduğuna ilişkin ise hiç kimse bir şey bilmiyor. Yusuf Turhan kardeşini öldürdüğünü inkar ederken şu anda kayıp olan ağabeyi Mehmet Turhan'ın çok tehlikeli ve cani olduğunu cinayeti onun işlediğini iddia ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp olarak aranan Mehmet Turhan ve Firdevs Öztürk'ün kaybolmasının da yıllar önce işlenen bu cinayetle ilgisi olduğu tahmin ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@