ATV ekranlarında yayınlanan 20 yaşında Mervenur Polat 4 aydır kayıp! 20 yaşında Mervenur Polat patronu Cüneyt tarafından öldürüldü mü? Mervenur Polat nerede? Mervenur Polat kimdir? Mervenur Polay öldü mü öldürüldü mü merak ediliyor. Madde satışı için git

Fişini çektiler! 15 yeni oyuncu da fayda etmedi! atv dizisi reytinglerde darmaduman... Fişini çektiler! 15 yeni oyuncu da fayda etmedi! atv dizisi reytinglerde darmaduman...
ATV ekranlarında yayınlanan 20 yaşında Mervenur Polat 4 aydır kayıp! 20 yaşında Mervenur Polat patronu Cüneyt tarafından öldürüldü mü? Mervenur Polat nerede? Mervenur Polat kimdir? Mervenur Polay öldü mü öldürüldü mü merak ediliyor. Madde satışı için gittiği bir mekanda maddi içilterek tcavüz uğradığı sosyal medyayı salladı! Mervenur Polat için yaptığı meslek adı anılmakta zorlansa da genç kız 20 gündür yok!

Mervenur Polat olayı ne?ATV ekranlarında yayınlanna Mervenur, son olarak iş hanında görüldü. Gökhan Hamurcu isimli kişi canlı yayına geldiğinde "Mervenur Polat tcavüze uğradığını ve satış yapmak için gittiği" öğrenildi. Ancak Gökhan Hamurcu canlı yayında Müge Anlı'yı isyan noktasını getirdi! "Mervenur Polat çok kötü durumda gördüm diyerek, tczvüze uğradığını" dile getirdi!

Merve yaşıyor mu?

Müge Anlı'da mervenur Polat akıbeti merak ediliyor! Müge Anlı'da Mervenur Polat hayattı mı değil mi sorusu bir türlü cevaplanmıyor!

Cüneyt kimdir? Mervenur Polat Cüneyt mi öldürdü?Mervenur Polat'ı en son gören Gökhan Hamurcu isimli kişi! Canlı yayında Cüneyt diye birini Mervenur tcvüz ettiğini dile getirdi! Ancak Gökhan Hamurcu "Mervenur Polat ölmemişte olabilir, çünkü onun işi hayat kdinligi, bana tcvüz eder misin dedi, bende korktum 3. kattan aşağı atlayarak" kaçtım dedi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 1 Mart pazartesi günü Mervenur Polat her yerde aranıyor!

Mervenur Polat yaşıyor mu? Öldü mü?Mervenur Polat yaşadığı yada öldüğü bilinmiyor! Canlı yayında Gökhan sürekli olarak Cüneyt ismini sayıklıyor, Mervenur Polat öldü yaşamıyor diyor ancak ya çıkıp gelirse diye de korkuyor. Müge Anlı gazetecilik gereği "Bence bu kız öldü, öldürüldü, yaptığı iş ve meslek beni ilgilendirmiyor, ne biliyorsanız açıklayın" diyerek sert çıktı!

Mervenur Polat o halde görünce 4. kattan atladım!Müge Anlı Mervenur Polat öldü mü hayatta mı gibi sorular yerine Gökhan neden 4. kattan atladığını soruyor. Gökhan korkuya kapılıp kaçacak ne gördü sorusu akıllara geliyor. Mervenur Polat'a korkudan soru soramazken, cüneyt korktuğu için soru ve cevap alamadı!

Müge Anlı: Aleyna Çakır olayı bu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortak karar Mervenur Polat olayı Aleyna Çakır olayıyla aynı! Mervenur Polat'ı her yönden kullanıp öldürdüler! Cüneyt Mervenur Polat'ın işçisi olabilir, aşkta olabilir! Ancak Cüneyt ve Mervenur Polat arasında bağlantı çözülürken Gökhan Hamurcu programda ne işi var!

Sende yapar mısın Gökhan!Cüneyt'in Mervenur Polat'a tcavüzü sonrası Cüneyt, Sen de yapar mısın Gökhan diyerek Mervenur'u teklif etti! Ancak canlı yayında Gökhan kendini ifşa etti! "Mervenur gibi beni de öldürecekti" demesiyle Müge Anlı ağzından talı aldı! Gökhan, Cüneyt korkusundan Mervenur Polat'ı öldüğünü itiraf edemiyor. Ancak Müge Anlı gazeteciliğiyle Gökhan'ı konuşturarak Mervenur Polat katilini çözecek!