Şok transfer! Bomba olay! Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılan Arif Verimli, Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına dahil oldu! Müge Anlı bu transfere ne dedi? Müge Anlı ile Didem Arslan Yılmaz kavgası! Şevki Sözen'le ta

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
Şok transfer! Bomba olay! Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrılan Arif Verimli, Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına dahil oldu! Müge Anlı bu transfere ne dedi? Müge Anlı ile Didem Arslan Yılmaz kavgası! Şevki Sözen'le tartışan Arif Verimli ATV'den ayrıldı Show Tv'ye geçti! Bu tartışmanın nedeni Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına geçmek miydi?

Prof. Dr. Arif Verimli yıllardır birlikte programı yaptığı Müge Anlı ile yollarını ayırdı. ATV'de yıllardır avukat Rahmi Özkan, Prof. Dr. Şevki Sözen ile birlikte Müge Anlı ile beraber program yapan Arif Verimli, Şevki Sözen ile kavgasını bahane ederek programdan ayrıldı.

Arif Verimli, geçtiğimiz günlerde Şevki Sözen ile canli yayında gerginlik yaşamıştı. Şevki Sözen'in kendi uzmanlık alanı hakkinda yorum yapmasına bozulan Arif Verimli beklenmedik bir tepki göstermişti. Durumu fark eden Müge Anlı olaya dahil olmuş ve Arif Verimli'ye tepki göstermişti..

Daha sonra Arif Verimli sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı ve programdan ayrılığını söyledi. Arif Verimli kendisine Şevki Sözen yüzünden mi ayrıldınız diye soran takipçisine Evet yanıtını verdi. Arif Verimli, açıklamasında Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a teşekkür etti ancak Şevki Sözen'in adını dahi anmadı. Bu hareket Arif Verimli'ye yakıştırılamadı.

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME'YE GEÇTİ!

ATV'den ayrılan Arif Verimli'nin Show Tv'de bu sezon başlayan ve Müge Anlı'ya raki0 olan Didem Arslan Yılmaz'ın programına dahil olduğu öğrenildi.

Bu transfer Müge Anlı'yı adeta çılgına çevirdi. Arif Verimli'nin Show Tv'ye geçtiği iddia edilmesi üzerine seyirciler de Arif Verimli'ye tepki gösterdi. Henuz ne kanallardan ne de Arif Verimli'den açıklama yapılmazken 1 Mart tarihiyle programda olacağı öğrenildi! Arif Verimli Şevki Sözen kavgası sonrası kendine bir türlü gelemedi!

ŞEVKİ SÖZEN'İN ADINI BİLE ANMAMASI TEPKİ TOPLADI

Son zamanlarda Twitter'da aktif olan ve bolca etkileşim alan Arif Verim'linin , Twitter dünyasına kendisi kaptırdığı söyleniyor. Arif Verimli'nin veda açıklamasında dahi Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a teşekkür edip Şevki Sözen'in adını anmaması tepki ile karşılandı. Arif Verimli'ye sosyal medya kullanıcıları "Müge Hanım ve Rahmi Bey daha çok sözünüzü kesiyor ve alanınızda yorum yapıyor. Ancak onlara teşekkür ederken, Şevki Bey'e teşekkür etmemeniz yakışmadı" yorumları yapıldı.