Müge Anlı'nın vedası kesinleşti! Final haberini canlı yayında böyle duyurdu bütün izleyiciler vurgun yedi

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’ten üzen haber geldi. Müge Anlı final haberini canlı yayında verirken ekran başında izleyenler büyük üzüntü yaşadı.

Televizyon 19.06.2021 - 00:51 19.06.2021 - 00:52 Volkan Arık

ATV ekranlarında Yaklaşık 15 yıldan bu yana hafta içi her gün izleyici ile buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından gelen haber izleyicileri üzecek. Final yapacağı iddiaları ile son günlerde gündemden düşmeyen programda kötü haberi ünlü sunucu Müge Anlı verdi. Maalesef ki Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kısa süre içerisinde ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kötü haber geldi. Müge Anlı 16 Haziran 2021 yeni bölümde ünlü sunucu televizyon izleyicilerinin kötü haberi duyurdu. Bir süredir Müge Anlı'nın ekranlardan çekileceği yerine Esra Erol'un geleceği konuşuluyordu. ATV’nin artık Müge Anlı ile çalışmak istemediği iddialar arasında yer alırken özellikle Esra Erol'un çok sevildiği ve gün boyunca program yapmasının planlandığı öne sürülüyordu. Birçok izleyici bu haber karşısında şaşkına dönerken bugün Müge Anlı'nın verdiği kötü haberle adeta yıkıldı.

muge-anlinin-vedasi-kesinlesti-final-haberini-canli

MÜGE ANLI O TARİHTE EKRANLARA VEDA EDİYOR

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Haziran 2021 yeni bölümde ünlü sunucu kötü haberi izleyici ile paylaştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2 Temmuz tarihinden itibaren sezon finaline girecek ve ekranlarda olmayacak. Yaz boyunca ekrana gelmeyecek olan programın yeniden başlayıp başlamayacağı ise herkes tarafından merak ediliyor. Müge Anlı canlı yayında yaptığı açıklamada 2 Temmuz'da sezon finaline gireceklerini ancak yaz boyunca da kayıp konuları ile ilgilenmeye cinayet dosyaları üzerinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

MÜGE ANLI TEKRAR BAŞLAYACAK MI YENİ SEZON ONAYI ALDI MI?

ATV’nin Fenomen programı Müge Anlı'nın kesin olarak yayından kaldırılacağı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Eylül ayından itibaren yeniden ekranlara dönecek. Hatta geçtiğimiz yıl pandemi arası vermek zorunda kalan program daha erken ekranlara dönmüş Ağustos ayında başlamıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bu yılda bir sürpriz yapabilir ve sadece Temmuz'da ekranlardan çekilebilir. Yani Ağustos ya da Eylül aylarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeniden izleyiciyle buluşacak ve ekranlarda olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@