Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'ya mektup yazan 15 yaşındaki kocaya kaçan kızlar gündem oldu.

ATV'de yayınlanan ve yıllardır kayıpları, cinayetleri, Türk Aile yapısında dönenleri ekrana getiren Müge Anlı'ya 15 yaşındaki kızların yazdığı mektup hem güldürdü hem de bu yüzyılda bile ne hale gelindiğini sorgulattı.

Müge Anlı'nın şüphesiz en büyük düşmanlarından biri de genç yaşta kocaya kaçan kızlar. Onlardan bir kaçı birleşip Müge Anlı'ya mektup yazdı. Müge Anlı canlı yayında kendisine gelen bu mektupta neler yazdığını anlatırken seyircilerde kahkaya boğuldu.

Daha çocuk yaşta kocaya kaçan genç kızların Müge Anlı'ya yazdığı mektup sosyal medyada gündem oldu. 15 yaşlarında üç çocuk Müge Anlı'ya mektup yazdı.

15 yaşındaki kızları mektubunda Müge Anlı'ya "Sen evlenemdiğin için bizi kıskanıyorsun" diye seslendi.

Müge Anlı canlı yayında kendisine yazılan mektuptan şu şekilde bahsetti;

"Müge Abla biz aşık olduk. 15'te olsak kaçıcaz evden. Bize kimse karışamaz, sen de karışmazsın. Sen evlenemediğin için bizi kıskanıyorsun."

Müge Anlı bu cümlelerden sonra o kadar güldüm ki dedi. 

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Müge Anlı bu cümleleri okurken stüdyodaki seyirciler ve çalışanlar da izleyiciler de hem kahkaya boğuldu hem de bu cehalete karşı öfklenedi.