Dün karısı pideciye kaçan Serkan Kıyak'ın intiharı sonrası Müge Anlı programlarına düzenleme geliyor! En son evlilik programları yayından kaldırılmıştı.

Karısı kendisini terk eden Serkan Kıyak intihar etti. Olay sonrası sosyal medyada bazı kimseler Müge Anlı'ya tepki gösterirken bazı kimselerde ne alakası var diyerek bu yorumlara tepki gösterdi.

Bugüne kadar pek çok kayıbı bulan, cinayetleri çözen, Türk aile yapısının, köylerdeki yaşananların arkasındaki gerçekleri gün yüzüne çıkaran Müge Anlı'da dün akşam her gün yaşanan onlarca kadın cinayeti sonrası bir adam karısı kendisini terk etti diye intihar etti.

Müge Anlı programda olayı "Eşi, aileyi arayıp maaşı da ben alacağım çocuğu da size bırakacağım demiş. Biz çok üzüldük. Hepimiz onu çok sevmiştik. Buradan gittikten sonra eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş ama ret cevabı almış. Çocuğunu ablasına bırakıp hayatına son vermiş. Geçen haberlerde evde ölü olarak bulunuyor ama soruşturmalar sürüyor. Biz onu bugün İstanbul'a bekliyorduk onunla Zahide Yetiş'in programında birlikte mutfağa girecektik. Giderken morali gayet yerindeydi. Ailesi de seni yeniden evlendiririz demiş. Biz ise burada kalması için de ısrar ettik. Burada yerlere yatınca biz ona bir psikiyatriden destek al demiştik ama kabul etmedi." dedi

Genelde kadınlara yakıştırılan bu aşk acısı intihar durumu dün akşam daha önce de karısını dövdüğü söylenen Serkan Kıyak'a rast geldi. Serkan Kıyak dün canına kıydı. Bu olay sonrası Twitter'da pek çok yorum yaptı. Yorumların kadın cinayeti ile boğuşan ülkemizde erkeklik gururu üzerinden olması apayrı bir utanç meselesi olurken konunu sorumlusu olarak Müge Anlı'yı da gösterdiler.

Müge Anlı için bazı bu kullanıcılar "Rtük bu programları bir adam rezil olduğu için canından oldu" yorumları yapıldı. Bu yorumlara tepki gösterenler oldu.

Ancak bu sene oldukça fazla Müge Anlı benzeri programlarının yapılması RTÜK'ü harekete geçirdi. Kulis bilgilerine göre polisiye programlara bir düzenleme getirilmek üzere olduğu öğrenildi. 

RTÜK daha önce de reyting rekorları kıran gündüz kuşağı evlilik programlarını Türk aile yapısının ahlakını bozuyor diyerek yayından kaldrılmıştı. 

Huysuz Virjin Yasaklar İle Yine Gündem Oldu! Seyfi Dursunoğlu'nun "Yasaklandım" Dememe Mücadelesi Ağlattı! Huysuz Virjin Yasaklar İle Yine Gündem Oldu! Seyfi Dursunoğlu'nun "Yasaklandım" Dememe Mücadelesi Ağlattı!

Geçtiğimiz günlerde Hasan Can Kaya'nın kimseye şiddet içerikli bir zararı olmayan karşılıklı eğlence programını absürd bir neden ötürü incelemeye alan, yeşilçam komedi filmlerinde ki eşoğlu eşek kelimesini, içki bardaklarını, adans sahnlerini, ki gencin aşk  sansürleyen RTÜK prime time daki ekranlardaki şiddet, mafya, tecavüz, ensest, pedofili, hayvana şiddet içeriklerine ise izin vermekte. Twitter'da onlarca fake hesap açıp yalan propagadanyla confirmation bias ile uzman imajı çizerek halkı dilsiz hayvanlara karşı, insanlara kine ve şiddete sevk eden tehdit eden hesaplarla karanlığa şiddete sürüklenen toplum sorun değil.