Muhammed Enes Uysal kimdir sorusu dün gece twitter de TT olması akabinde çok merakla sorulmakta iken Muhammed Enes Uysal kaç yaşında ve Muhammed Enes Uysal tutuklandı mı gibi sorular da sorulmakta. Ortaya Muhammed Enes Uysal ile alakalı bir çok spekülasy

Muhammed Enes Uysal kimdir sorusu dün gece twitter de TT olması akabinde çok merakla sorulmakta iken Muhammed Enes Uysal kaç yaşında ve Muhammed Enes Uysal tutuklandı mı gibi sorular da sorulmakta. Ortaya Muhammed Enes Uysal ile alakalı bir çok spekülasyon atulmakta. Zengin çocuğu olduğu söylenen ve he ristediği yapılan şımarıklardan olması çakarlı aracıyla vatandaşı sıkıştırmasına sebep mi. Fabrikatör çocuğu olduğu söylenilen Muhammed Enes Uysalköşeye sıkıştırdığı araçtaki vatandaşı 5 yerinden bıçakladığı iddialalrı ortada dün akşam geç saatlerde atıldı. İşte yaşanan gelişmeler. Dün akşam  sosyal medya da ortaya çıkan br video bir şahıs Çakarlı bir kamyon ile bir aracın önünü kestiği gözlemlenirken, kestiği aracın sürücüsünü 6 yerinden bıçaklaması da gündeme çıktı. Herkesin nefretle yaklaştığı olay ile alakalı olarak Muhammed Enes Uysal tutuklansın hasthag leri ortada uçuşurken, Muhammed Enes Uysal tutuklandı mı sorusları günün neredeyse en çok sorularından olmakta. Muhammed Enes Uysal kimdir?  Sosyal medya da trafkte bir kamyonetin bir aracın önünü kesmsi ve sonrasında da sürücüyü bıçaklaması çok konuşulurken,savrulan tehditler akabinde bir vatandaşı bıçaklayan ismin Muhammed Enes Uysal olduğu açıklandı. Peki Muhammed Enes Uysal kimdir? Muhammed Enes Uysal tutuklandı mı?MUHAMMED ENES UYSAL KİMDİR - TUTUKLANDI MIİddiaya göre 34 PML 55 plakalı lüks minibüsün sürücüsü Muhammed Enes Uysal aracında bulunan çakar tertibatını kullanarak aracıyla seyir halindeyken kendisine yol vermeyen Dadaş Aras’ın önünü kesti. İddialara göre polis olduğunu ve kendisine neden yol vermediği şeklinde Aras’a tepki gösteren maganda, sürücüyle tartışamaya başladı. Tartışma sırasında önü kesilen Dadaş Aras cep telefonu ile yaşananları ve araçta bulunan çakar sistemini kaydetmeye başladı. Şahsın görüntüleri çektiği sırada iyice sinirlenen magandanın küfürler ederek tehditler savurduğu görüldü. Bir süre sonra telefon kaydı son bulurken saldırgan şahıs Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladı.Çevrede bulunan vatandaşlar hemen durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahalesini olay yerinde yaptığı Aras’ı ambulans ile hastaneye kaldırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri de araç üzerinde parmak izi çalışması yaparak kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?


SALDIRGANIN KURBANI AÇIKLAMALARI ŞU ŞEKİLDEAraç arkamdan siren çalarak geliyordu. Yol ver diye bağırıyordu. Bende yol verdim sağa kaydım soluma gelerek bana neden yol vermiyorsun diye küfür etti. Bende ne küfür ediyorsun polis küfür eder mi dedim. O da bana ben senden yol istiyorum vermiyorsun dedi. Birden hızlandı aracıyla önümü kesti. Arabadan indi yanıma geldi. Ben polisim dur deyince neden durmuyorsun diyerek ehliyetimi istedi. Elini beline koyduğunda silahını gördüm. Bende bunun üzerine polis mi diye düşündüm. Çünkü İstanbul’un ortasında üç şeritli yolda önünüzü bir araç kesiyor bende tekrardan kimliğini sordum. Sen kimsin dedi bende videoya almaya başladım. Ben videoya almaya başlayınca bana küfür etmeye ve tehdit etmeye başladı. Bende arabadan indim ve çakarın yandığını göstermek için videoya aldım. Ama bu sırada hala polis mi diye düşünmeye devam ettim. Bu sırada ben video kaydını durdurdum ve araca doğru yönelmeye başladığım da ensemden bir ses duydum. Ben yere uzandım düştüm. Bir baktım beni bıçaklıyor. Allah’ım kimsenin başına vermesin.Ben arabanın altına girdim sürünerek. Arkada bir gri aracın olduğunu gördüm. Sürünerek aracın içine attım kendimi. Allah razı olsun beni o yetiştirdi hastaneye. Kan kaybından ölebilirdim. İstanbul’un göbeğinde polisim diye magandalık yaptılar. Adam kapıyı kapatarak beni hastaneye götürdü. Ben malzemeyi yeni indirdim torpidoda malzemelerim paralarım var dedim. Aracında olduğum kişi de boş ver parayı seni hastaneye yetiştirelim dedi. Kardeşim araca geldiğinde araçta hiçbir şey kalmamış. Yaralan Dadaş Aras’ın babası İmdat Aras, "Benim oğlum başka fabrikaya mal götürüyor. Dönerken önünü kesiyorlar çocuğun arabasında 30 bin TL para vardı. O da araçtan kaybolmuş çocuğumu çeviren şahıslar polis olduklarını söylemiş. Şu an ameliyatta sırtından ve bacaklarından bıçaklanmış” dedi.