Gazeteci Talat Atilla Habertürk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya'nın yanında çalışan ses teknikerine vurduğu anların görüntülerini Twitter hesabından paylaştı.

Habertürk Ankara Temsilcisi ve yazarı gazeteci Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile röportaj yaptığı sırada ses teknikerine tokat attığı görüntüler sosyal medyada yayıldı.

Muharrem Sarıkaya, Fatma Şahin ile konuşurken eğilerek telefon ve kablolarla uğraşan ses teknikerine çalıştığı esnada tokat attı ve yere fırlatmaya kalktı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise tepkisiz kaldı. 

Talat Atilla görüntüleri "Rezalet! Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in karşısında Gazeteci Muharrem Sarıkaya ses teknikerine tokat atıyor. Yazıklar olsun!" diye yazdı.

Muharrem Sarıkaya Kimdir?

1961 Nevşehir doğumlu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. Habertürk gazetesi Ankara Temsilcisi. Habertürk'ten önce uzun yıllar Hürriyet gazetesinde çalıştı daha sonra Sabah gazetesi Ankara Temsilciliği ve yazarlık yaptı.

2009 yılında Çiğdem Toker'in istifasıyla Habertürk gazetesi, Habertürk TV ve Haberturk.com'un Ankara Temsilciliği görevine getirildi..

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde Medya ve Uluslararası İlişkiler dersi vermektedir.