Tanık olarak dinlenecek korumanın bir "kaza" geçirerek ölmesinin yankıları sürüyorken beklenen açıklama geldi...

Ankara'da, kendi otomobilinin altında kalan polis memuru 49 yaşındaki Erol Yıldız'ın hayatını kaybetmesi tartışılmaya devam ederken Sedat Peker yine ses verdi.

Bir süre BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yakın korumalığını yapan Yıldız, tam da Yazıcıoğlu ölümüyle ilgili davanın 23 Mayıs'ta görülecek duruşmasında tanık olarak dinlenecekken hayatını kaybetmesi ile dikkat çekmişti.

Saat 10.30 sıralarında Keçiören'in Ayvalı Mahallesi'nde meydana gelen "kaza" da iddiaya göre, Meclis Koruma Daire Başkanlığı'nda görev yapan polis memuru Erol Yıldız'ın 06 KHA 35 plakalı otomobili çalışmadı. Bunun üzerine Yıldız, otomobilini iterek çalıştırmak isteyen Yıldız, bu sırada geri gelen aracın altında kalarak ağır yaralandı. Ambulansla Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Erol Yıldız, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Erol Yıldız, bir süre BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yakın korumalığını da yapmıştı Kİ Yıldız, Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmaya FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve örgüt yöneticilerinin talimatları doğrultusunda müdahale ederek, örgütün amaçları doğrultusunda yönlendirmede bulunup yardım ettikleri öne sürülen 19 kişinin yargılandığı Kahramanmaraş 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde tanık olarak dinlenecek korumaydı.

Kuşkulu ölümün ardından ise ifşaları ile ünlü Sedat Peker'den ses geldi. Bir süredir yine kuşkulu bir şekilde herhangi bir video çekemeyen, anlatımda bulunamayan Peker'in son zamanlarda danışmanlarından Emre Olur vasıtası ile yaşanılanlar üzerinden mesaj verip açıklama yaptığı biliniyor.

Sosyal medyada Emre Olur'un yaptığı paylaşımları retweet yaparak ilerleyen Sedat Peker'in son işareti Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili oldu. Emre Olur'un yaşanan şüpheli ölümün inanılmaz olduğunu söylediği tweeti Sedat Peker de retweet yaparak yine işaretlemede bulundu.

Emre Olur'un Erol Yıldız ölümü ile ilgili dikkat çeken ve Peker'in de paylaştığı tweette şunlar yazıyordu;

Sıvıyağ ve Çay Kampanyası 2 Güne Bitiyor! Tarım Kredi Marketlerinde %30 İndirim! Sıvıyağ ve Çay Kampanyası 2 Güne Bitiyor! Tarım Kredi Marketlerinde %30 İndirim!

" 1-Muhsin Başkan’ın şehit edilmesi ile ilgili Mayısın 23’ünde yani yedi gün sonra görülecek davada kilit tanık olan koruma polisinin kendi arabasının altında kazayla öldüğüne inanmamızı beklemek Yüce Türk Milleti ile dalga geçmekten başka bir şey değildir.

2-Bu olayın kaza olduğuna dair vicdanları rahatlatacak delilleri kamuoyuyla paylaşmayanlar Gerçek Türk Milliyetçilerinin gazabından asla kurtulamayacaklar. Karanlık noktaların aydınlatılamaması için öldürüldüklerine inanılan
3-AKP İzmir 2. İl Başkanı Ahmet Kurtuluş, Almanya’da Osmanlı Ocakları Yöneticisi Taner Ay, Kıbrıslı uyuşturucu baronu ve kara para aklayıcısı halil falyalının öldürülmesi olayındaki gibi gerçek suçlulara ulaşılmasını engelleyecek şüpheli infazlardan biri olmadığına
4-Hiç kimseyi inandıramazlar. Muhsin Yazıcıoğlu’nu bazılarının söylediği gibi fetöcüler şehit ettiyse, fetöcülerin gücünü kaybettiği bu dönemde şahitliği ile Muhsin Yazıcıoğlu cinayetini ortaya çıkartacak koruma polisinin kaza süsü verilerek şehit edilmesini kim
5-Organize etmiş olabilir? Türk kamuoyu acilen bu soruların cevabını beklemektedir. Büyük Birlik Partisi’nin MYK üyesi Ali Karahasanoğlu’nu hem dün hem de ondan önceki gün, bugün kaza ile öldüğü söylenen
6-Erol Yıldız (bizce şehittir) arayarak “Mahkeme gününe kadar başıma bir şey gelirse bilin ki bu bir suikasttir. Çünkü Muhsin Başkan’ın şehit olduğu gün helikoptere binmeden önce son görüştüğü kişi Ünal Kurt isminde fetöden yargılanan kişinin
7-Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’na vereceği bir dosya ile ilgili şahitlik yapacağım.” dedi. MYK üyesi Ali Karahasanoğlu’na bu sözleri söyleyen, bizce şehit olan polis memuru Erol Yıldız’ın kaza ile öldüğüne bizi kimse inandıramaz.
8-Vatanseverim ya da yurtseverim diye kendini tanımlayan bütün herkes bu olayın üstüne gitmelidir. Bizce bu polis memuru kardeşimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun cinayetini örtbas etmek için şehit edilmiştir.
9-Bizce şehit Erol Yıldız kardeşimiz 1.90 boyunda 105 kilo ağırlığında olan bir kişi (yani Herkül gibi). Opel marka aracı elleri ile kaldırır. Tekrardan söylüyorum, Türk vatanseverlerini bu kaza hikayesine inandıracak tüm deliller kamuoyuna paylaşılmalıdır.
10-Aksi halde bugünün muktedirleri gerçek Türk Milliyetçilerinin üzerlerine yükleyecekleri vebali asla taşıyamazlar."