Müjde Açıklandı! Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank Yüzde 0 Faizli Kurban Bayramı Kredisi!

Bayram kredisinde müjde duyruldu! Kamu bankkaları Kurban Bayramı kredilerinde faiz oranlarını sıfırladı! Vakıfbank, Halkbankası, Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası..

Ekonomi 07.07.2021 - 01:33 07.07.2021 - 01:34 Ece Sahan

Bayrama sayılı günler kala bankalarda kredi yarışı başladı. Vakıfbank, Halkbankası, Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti Bankası, Denizbank Bayram Kredilerini güncelledi!

Koronavirüs ile geçen 3 yılın ardından normalleşe sürecine girildi. Bankalar da vatandaşları bu dar günlerinde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bayramda kredilerini vatandaşlar için uygun faiz oranlı ve yüksek vadeli hale getirme yarışına girdi.

Peki hangi banka ne kadar bayram kredisi veriyor? Hangi bankanın bayram kredisi faizi en düşük? İşte en merak edilen soruların cevapları!

Koronavirüs nedeniyle zor günler geçiren, iş yerleri kapanan vatandaşlar kara kara bayramda ne yapacağını düşünüyor. İşte tam bu nedenle tüm özel ve kamu bankaları bayrama özel kredilerini bir bir duyurmaya başladı.

Bankalar arasındaki kredi yarışında en belirleyici unsur faiz oranları ve vade aralıkları oldu. Vatandaş yüksek faiz oranlarının inmesini istemişti. Ve beklenen gerçekleşti. Bankalar Kurban Bayramı'na özel kredilerini tek tek duyurmaya başladı.

60 aya varan vadelerle uygun ihtiyaç kredi seçenekleri şu sıralar en çok merak edilen konulardan biri. Vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çareyi kredi başvurularında buldu.

Ziraat Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Ziraat Bankası Kurban Bayramı kredisi için 3 ay ertelemeli kredilerine devam eden bankalardan biri. Zirrat Bankası ayrıca emekli müşterilerine daha uygun vade aralıkları ve faiz oranları ile bayram kredisi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası Kredi başvurusu için şubeye gitmeniz ve size özel faiz ve kredi seçeneklerini kouşmanız gerekli.

Ziraat Bankası'nda yapılan tüm bankacılık işlemlerinde ise faiz uygulanmamaktadır.

Halkbank Kurban Bayramı Kredisi

Halkbank Kurban Bayramı kredisinde erteleme seçeneği sunan bankalardan biri. Halkbank'ta emekli müşterilerine özel daha uygun vade aralıklı ve düşük faiz oranları sunmakta.

Halkbankası'na giderek uygun faiz oranlı kredi seçeneklerine başvuru yapabilirsiniz. Halkbankası'nda ihtiyaç kredilerinde yapılan bankacılık işlemlerinde de faiz uygulanmamaktadır.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi'nde uygun faiz oranlarını uygulayan bankalardan biridir. Vakıfbank şubelerine giderek size özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredisi ödeme seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank'ta kredi faiz oranlarında emekli müşterilere dair ayrıca oranlar uygulanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@