Ekranların başarılı projelerindeki imzası ile hatırlanan Ay Yapım'dan, iki bomba projeye hazırlık haberi geldi. Beverly Hills ve The Sopranos yeni sezonun dizileri olacak haberi sonrası sorular da başladı. Evimiz Hollywood Türk Oyuncuları Kim Olacak? The Sopranos Oyuncuları Kimler Oldu?...

Yeni sezon dizileri merakla beklenirken, en çok konuşulacak iki dizi şimdiden belli oldu. Yeni sezon dizisi olarak uzun süredir konuşulan Evimiz Hollywood’da kesinleşirken şimdi de son zamanların fenomen dizisi "The Sopranos" için Ay Yapım'ın kolları sıvadığı öğrenildi.

1990/2000 tarihleri arasında tüm dünyada büyük ilgi gören ve adeta akıllara kazınan renkli dünya Beverly Hills, Türkiye'de "Evimiz Hollywood'da" adıyla yayımlanmış ve 10 sezon da başarı ile sürmüştü.

Beverly Hills'te yaşayan bir grup lise öğrencisinin üniversiteye ve yetişkinliğe adım atma sürecini anlatan dizinin konusu itibari ile Türk uyarlamasında da aynı başarıyı sağlayacağı kuvvetle muhtemel.

Bu dizide oynayanın yüzü gülmedi - Son Dakika Magazin Haberleri

Türkiye uyarlaması için geçerli lisansların geçtiğimiz sene alındığı, 1999-2007 yılları arasında altı sezon boyunca ekranlarda adeta fırtına yaratan The Sopranos ise artık ekranlarda Türk oyuncular ile olacak.

Dünyanın dört bir yanında ilgiyle izlenen yapım ve yayın hayatını boyunca 21 Emmy Ödülü kazanan bu yapımın heyecanla beklenmesi de gayet normal çünü The Sopranos daha önce Süreç Film imzasıyla uyarlanmış, ancak Show TV’de ekrana gelen ve komedyen Şafak Sezer’in başrolünde yer aldığı 'Altındağlı' dizisi ile hayal kırıklığı yaratmıştı.

Şimdi ise dizi ve sinema projelerindeki başarısı tartışılma olacak Ay Yapım imzası ile ekranlara gelecek The Sopranos şimdiden izleyici kitlesini bile yaratmış durumda görülüyor zira sosyal medyada karakter tahminleri başta olmaz üzere ciddi bir etkileşim almış durumda.

The Sopranos'un Geçmişini Anlatan Dizi Gündemde! - Haberler - Beyazperde.com

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Bu arada bu iki bomba proje oyuncuları henüz açıklanmazken bir Amerikan-İtalyan mafya ailesinin hayatını anlatan "The Sopranos" da çok konululan psikiyatrist Dr. Jennifer Melfi için Özge Özpirinçci’nin ismi ise kesinleşmiş görünüyor.