Days Gone oyunu da Sony Pictures ile beyaz perdeye taşınıyor... Gamerlar için gelen müjde büyük oldu.

İddialara göre Sony Pictures, gündemde ilk sıralarda gelen Days Gone oyununu beyaz perdeye aktarmak için yapımcı ve oyuncu ekibiyle görüşmelere başladı.

Sony, PlayStation’a özel oyunlarını beyaz perdeye getirmeye devam ederken yeni bir iddia büyük bir heyecanla karşılandı. Sony Pictures, Bend Studios tarafından geliştirilen ve 2019’da PS4 için sunulan Days Gone filmi için harekete geçti.

Days Gone filmi konusu nedir? Oyuncuları kimler olacak?

Days Gone na PC - pierwsze recenzje. Nowa jakość i stare problemy

Shifdelete haberine ve Deadline tarafından hazırlanan yeni rapora göre, önce PlayStation 4 ve ardından PC için sunulan hayatta kalma oyunu Days gone film oluyor ve bu konuda da Sony Pictures’un birkaç aktör ile görüşmeye başladığı belirtildi.

Days Gone filmi için listeye eklenenler arasında Outlander’daki Jamie Fraser rolüyle tanınan Sam Heughan ilk sırada.

Edinilen bilgilere göre Sony, Sam Heughan’i filmin başrolünde (Deacon St. John rolünde) görmek istiyor çünkü oyuncunun yüz hatları Days Gone karakterine çok ama çok benziyor. 

Sam Heughan on 'Outlander' Fans Who Think He's Dating Caitriona Balfe

Bu arada bir başka bomba haber ise Days Gone filminin senaryosunun X-Men: First Class ve Texas Chainsaw Massacre gibi ünlü yapımlarda da imzası bulunan Oscar adayı Sheldon Turner’a ait olacağı bilgisi oldu.

Erdoğan'ın "Eşim Arap, Ben İse Gürcüyüm" Sözleri Olay Oldu! Ne Zaman Dedi? Erdoğan Gürcü mü? Türk Değil mi? Erdoğan'ın "Eşim Arap, Ben İse Gürcüyüm" Sözleri Olay Oldu! Ne Zaman Dedi? Erdoğan Gürcü mü? Türk Değil mi?

Gamerların gözde oyunu ve beyaz perdeye geçecek Days Gone hikayesi, Zombi benzeri yaratıklar tarafından istila edilmiş bir dünyada geçiyor.

Days Gone PC Gameplay Showcase - 4K Ultra HD Max Settings - YouTube

Oyunun baş sorumluları Jeff Ross ve John Garvin'in PlayStation Studios’tan ayrıldığı bilinirken şimdi ortaya çıkan  Days Gone filmi iddiası geniş bir kesim tarafından merakla bekleniyor.

PlayStation oyunları arasında Uncharted ve Gran Turismo gibi bugüne kadar beyaz perdeye aktarılan yapımların yanında Days Gone'ın en başarılı proje olacağı iddiası da başladı bile.