Müjde Herkes Ev Sahibi Olacak! Ziraat Katılım Yıllık Yüzde 3 Faizle Konut Kredisi Veriyor Tek Şart Var

Devletten ev sahibi olmak isteyenlere büyük müjde! Ziraat Bankası iştiraki, faizsiz bankacılığın önde gelen bankası Ziraat Katılım düşük kâr payı ile konut finansman desteği sunuyor!

Ekonomi 12.09.2021 - 23:45 12.09.2021 - 23:45 Berkay Keskin

Ziraat Katılım ile herkes ev sahibi olabilecek. Üstelik 10 yıl vade seçeneği mevcut! Ziraat Katılım düşük kâr payı ile ev sahibi olun! Düşük faizli konut kredisi arayanlara müjde gibi haberin tüm detayları sizlerle...

Son dönemde yaşanan Koronavirüs pandemisi ve pahalılaşan hayat şartları nedeniyle ev sahibi olma hayalini erteleyenlere müjde Ziraat Katılım bankasından geldi! Pandeminin ilk döneminde 0,64'ten başlayan tarihi faiz oranlarıyla vatandaşı ev sahibi yapan Kamu bankaları şimdi yeni bir "konut seferberliğine" hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan önderliğinde Hükümet tarafından müjdesi verilen konut kredisi kampanyalarının sona ermesinin ve faizlerin yeniden yükselişe geçmesine karşın şimdi Hükümetten bir müjde daha bekleniyor. Kamu bankaları öncülüğünde vatandaşa düşük faizli konut ve ihtiyaç kredileri peş peşe sıralanacak! Son müjde Ziraat Katılım'dan geldi! Ziraat Katılım bankası evini yenilemek ve ev sahibi olmak isteyenlere çok düşük kâr paylarıyla finansman desteği sunuyor! Ziraat Katılım'ın ev sahibi yapacak yeni kampanyasını haberimizde sizler için derledik.

Ziraat Katılım'dan Dev Destek! Neredeyse Sıfır Faizle...

Son dakika müjdesi geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar ve verilen talimatlar sonrasında Ziraat Katılım bankası harekete geçerek ev sahibi olacaklara müjdeli haberi duyurdu. Ziraat Katılım bankası tarafından yapılan açıklamada başvuru yapanlara anında düşük faizli konut kredisi tahsis edileceği belirtildi!

Vatandaşlar, devam eden Koronavirüs pandemisi ve ekonomik olumsuzluklardan ötürü ev sahibi olma hayallerini ötelemiş olsalar da Ziraat Katılım bankasından gelen haber büyük sevinç yarattı! Merkez Bankası faizinin seviyesinde olduğu böylesine zorlu ekonomik bir süreçte düşük kâr payları ile konut kredisi tahsis eden Ziraat Katılım bankası alkış topladı.

Ziraat Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamayla yıllık %4 faizle ev sahibi olmak isteyenlere konut finansman desteği sunulacağı açıklandı! Ayrıca vade seçeneği de 120 ay yani 10 yıl olarak güncellendi.

Ziraat Katılım Minimum 200 bin TL Finansman Desteği

Ziraat Katılım bankası tarafından açıklanan finansman paketinde alt limit 200 bin TL olarak belirlenirken çok 1 milyon TL tutarında finansman desteği alınabilecek. Başvurular 2021 Eylül ayı itibariyle başladı ve Ziraat Bankası ile Ziraat Katılım şubelerince alınmaya devam ediliyor. Ayrıca Ziraat Mobil ve Ziraat İnternet Bankacılığı üzerinden şubeye gitmeden dahi konut finansman başvurusu yapabilmek mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@