Bankalar üzerinden yapılan son dakika kampanyasında yeni bir nakit kampanyası göze çarpıyor. Özellikle kamu bankaları tarafından verilen Müjde ile birlikte bankalara borçları olan ve acil ihtiyaçları için kredi kullanacak olan kişiler Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi kullanabilecek. Kamu bankaları tarafından yapılan bu kampanyalarda Kredi kullanacak olan kişiler belirtilen şartlara uygun olması ile birlikte banka şubelerinden işlem yapabilir ve gelir belgesiz olarak da kredi kullanabilir.

Kampanya başlatan bankalardan bulan Ziraat Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında Kredi alacak olan kişilerin Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda daha düşük faiz oranları ile devlet destekli Kredi alabileceklerinden bahsetti.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış oldukları bu kampanya duyurusu ile birlikte 100.000 TL'ye kadar onay verecek ve vermiş oldukları bu onaylı Kredi ile birlikte hem emekliye hem çalışana destek olacak.

Emeklilerde alacak

Nakit ihtiyacı olan emekliler Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank gibi kamu bankalarından emekli maaşı alıyorsa banka şubelerine giderek hızlı bir şekilde gelir belgesiz hem ihtiyaç hem de diğer bankadaki borçlarını kapatmak için borç transferi kredisi çekebilir. Kapatılacak olan bu borçlar ile birlikte Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapacakları kampanya duyurusu sonrasında ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler için belirtilen kampanyalar dahilinde işlem yapacakları hakkında bilgiler verdi. Başvuru yapmak isteyen kişiler banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden işlem yapabilecek. Emekli olan kişiler eğer emekli maaşını başka bir bankadan alıyorsa kamu bankası'na taşıyarak başvuru yapabilir.

emekkli (1)-7

Çalışan kişilerde tek şart var

Çalışan kişilerde de banka tek bir şart uyguluyor. Sigortalı olarak Bir işyerinde çalışıyorsanız son işyerinizde en az 6 aydır sigortanız varsa Kredi notunuz da 1100 ve üzerinde ise Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank sizlere gözü kapalı kredi veriyor. Bu şekilde yapacağınız başvurular da onay olursanız ilk kredi taksit ödemesini dilerseniz 45 gün dilerseniz 90 gün dilerseniz 120 gün ertelemeli olarak çekebilirsiniz. Kredilerde 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50 bin TL üzerinde de 24 ay vadeli işlem yapılmaktadır.