Müjdeler tek tek verildi! Bugün başlayan ödemelerde, 5000 TL nakit hesaba yatıyor!

Emekli olan kişilerle birlikte sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kullanabilecekleri nakit kampanyalarından faydalanabilmeleri için yeni bir kampanya başladığı açıklandı. Emekli maaş alan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman kamu bankaları üzerinden yapacakları işlemlerde nakit kredi ödemelerinden, hızlı bir şekilde faydalanabilmektedirler. 

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Emekli olan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri bu kredi kampanyalarında sadece Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, destek kredisi olarak 5000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan vatandaşların daha önce bu banka üzerinden işlem yapmış olması durumunda internet bankacılığı uygulamalarını kullanarak daha uygun faizlerle düşük limitli kredileri bankaların kendi mobil uygulamaları üzerinden de alabilmektedirler. 

Nakit başvurusu nasıl yapılır?

Acil ihtiyacınızın olması durumunda kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Nakit kredi kullanacak olan kişiler, bankaların kendi hesapları üzerinden alacakları internet şifreleriyle birlikte internet bankacılığı uygulamaları aracılığı ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi ödemelerinden faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlıyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak, istediğiniz zaman alabileceksiniz.