Müjdeler verildi! Emeklilere ödemeler gerçekleşecek, Emekliye ek ödeme ile ilgili karar açıklandı!

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

Emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere uygun faizlerle ek ödemeli krediler verilmeye devam edecek. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilerek hemen aynı gün içinde kredi ödemesi gerçekleştirilecek. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa başvurularını hemen hızlı bir şekilde yapabilmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların emekli maaşları bu bankalar üzerinde olması durumunda devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak ve daha önce kredi kullansalar bile onay alarak hemen işlem yapabilmektedir. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız işlemlerde nakit kredi kullanacak olan tüm emekliler, 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi banka tarafından verilmektedir. Emekli maaşını almış olduğunuz banka tarafından ihtiyaç kredisi ödemesi almak isteyen tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç veridir ve onaylanan tutar, istediğiniz zaman, hesabınıza yatırılmaktadır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara bankalar uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemesi bekliyor. Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulaması üzerinden de kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay olabileceğiniz kampanyaları katılmak istiyorsanız, 5 dakikada sonuç alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi imkanı sağlayarak, 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.