Mükemmel Eşleşme oyuncuları maaşları, Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncularının aldıkları ücret ve Mükemmel Eşleşme oyuncularının 1 bölümde aldıkları ücret ne kadar sorusunun yanıtları sizlerle

Mükemmel Eşleşme oyuncuları maaşları, Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncularının aldıkları ücret ve Mükemmel Eşleşme oyuncularının 1 bölümde aldıkları ücret ne kadar sorusunun yanıtları sizlerle. Her başlayan dizi yepyeni bir hikaye demek. Dizi konusunda özellşikle de geleneklerimize uygun diziler deyince akala gelen ilk isimlerden olan TRT1 ekranlarında bu akşam öyle bir dizi startını verecek ki. Mükemmel Eşleşme dizisi herkesin gönlünde taht kuracak ve evlerimize misafir olacak. Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncuları haberimizi sizlere sunmuştuk. Şimdi de rteytinglerde güzel yerlere geleceğini inandığımız Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncularının maaşlarını araştırdık . Peki Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncuları bölüm başına ne kadar ücret alıyor. 

16 Temmuz 2022 cumartesi tarihi itibarıyla TRT 1 ekranlarında izleyicileriniz karşısına çıkmaya hazırlanan Mükemmel Eşleşme dizisi Mint mution Pictures imzası ile bizlerle birlikte olmaya hazırlanırken Biz de sizler için Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncularının maaşlarını ve bölüm başı aldıkları ücreti paylaşacağız.

Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği Mükemmel Eşleşme dizisinde Ayşegül Günay ve Ahmet Kayakesen başrolü paylaşmakta iken TRT 1 ekranlarında bu akşam 20.00 itibarıyla bizlerle birlikte olmaya hazırlanan Mükemmel Eşleşme dizisinin oyuncu maaşı ve Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncularının aldığı ücret ve maaş detaylarını sizlere sunacağız.

Mükemmel Eşleşme Pınar'ı Gizem Sevin bölüm başı ücreti

Mükemmel Eşleşme dizisi başrol oyuncularından Gizem Sevim dizide karşımıza Pınar karakteri ile çıkacak iken Mükemmel Eşleşme Pınar'ının maaşı şu sıralar araştırılıyor . Güzel oyuncu Gizem Sevim'in Mükemmel Eşleşme dizisinde bölüm başına yaklaşık olarak olarak 30 bin TL alacağı iddia ediliyor.

Mükemmel Eşleşme dizisi Kerem'i Ahmet Kaya Köse'nin ücreti

Usta oyuncu Ahmet Kayakesen Mükemmel Eşleşmee dizisinde Kerem karakteri ile bizlerle birlikte olurken, bölüm başına ortalama 35 bin TL ücret alacağı da ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

Mükemmel Eşleşme dizisi Ahmet karakteri ile bizlerle birlikte olacak olan isim Cem Zeynel Kılıç'ın bölüm başına 10.000 TL alacağı konuşulurken Firuze karakteri Asuman Dabak'ın ise 15.000 TL maaş alacağına öğrenmiş bulunuyoruz.

Tabii ki de bu ücretler oyuncuların sadece tahmin çerçevesinde paylaşılan ücretler olmaktadır

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?